Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

OGame Turkey Online Uzay Oyunu Açıldı!

ragnar81

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...

OGame Turkey, tarayıcı (browser) üstünden internet bağlantısı aracılığıyla oynanan, özel bir kurulum gerektirmeyen, ücretsiz bir uzay strateji oyunudur.

Almanya çıkışlı oyunun yaygınlığının her geçen gün arttığı, ününün hemen hemen tüm dünyaya yayıldığı bilinmektedir.

OGame oynamak için öncelikle bir internet bağlantısı gerekir. Tarayıcı üstünden basit komutlarla oynandığından, yüksek performanslı ekran kartına ve işlemciye gereksinim yoktur. İyi bir taktisyenlik, sağlam sinirler, azim ve birkaç saatlik bölük pörçük uykulara dayanıklılık ister.

Oyun savaş, yağma, ticaret ve diplomasi üzerine kuruludur. OGame Turkey oyuna bir gezegende başlarsınız. Amacınız hammadde üretmek yahut yağma yoluyla diğer gezegenlerden ele geçirmek ve bu hammaddelerle yeni filolar ve binalar inşa ederek medeniyetinizi geliştirmektir. Diğer oyuncuların sahip oldukları gezegenleri ele geçiremezsiniz, ancak henüz kimse tarafından sahiplenilmemiş gezegenleri sömürgeleştirerek burada yeni medeniyetler kurup hammadde üretebilir ve bunları kullanabilirsiniz.
Diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirip ittifaklar kurarak galaksi üstünde söz sahibi olabilir, ittifaklararası dev savaşlar yapabilirsiniz.

Tüm bunlara hazırsanız linkinden oyuna kaydolabilir ve deliksiz uykularınıza artık bir son verebilirsiniz.

 

ßyMesMes

'Sıradışı Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
  • Turkmmo 2019 Yılının En Çok Tanışmak İstediğiniz Üyesi
Hayırlı olsun, başarılar. :)

Siteye girmeye çalıştığımda ''Protection died IPs active, this IP range is not allowed ! '' hatası alıyorum haberiniz olsun.
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi

ragnar81

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
Hayırlı olsun, başarılar. :)

Siteye girmeye çalıştığımda ''Protection died IPs active, this IP range is not allowed ! '' hatası alıyorum haberiniz olsun.
sizin ip nizi güvenli bulmuyor demek ki cachelerinizi temizleyip girmeyi deneyin bir kişi daha aynı sorunu yaşadı şu an giriyor sizin telefonunuz ile alakalı bir durum
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst