Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


PDO2 - Tiangou Güncellemesi

ßyMesMes

Sıradışı Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Paylaşımcı
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
3,116
Mesajlar
16,791
Beğeniler
1,281
MmoLira
96
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Merhaba TurkMMO.com okurları, PDO2 Avrupa Sunucusu Son Güncellemesi Detayları Aşağıda

Kıyametin habercisi olan Tiangou, Dünya üzerindeki yaşamı sürdüren son güneşi yutmaya geldi!

DarkAzure’nin hizmetkarları, bu karanlık zamanda DawnAzure’un gücünü kırmak için yeni keşiflerin ve paha biçilemez hazinelerin bulunduğu kervanlara saldırılar düzenledi. İnsanoğlunun en güçlü hazinesi olan bilgiyi ele geçirerek dünyayı DarkAzure’nin hakimiyeti altına almak için harekete geçtiler! En güçlüler Hanedan Savaş Alanı’nda Tiangou’nun generalleri olan Kurt Reisleri durdurmak için çabalarken sen de bu çalınan bilgileri geri getirerek DawnAzure’a yardım etmek istemez misin? Bu dünyanın ayakta kalabilmesi için kanlarını döken yüce savaşçıları gururlandırabilecek misin Azuryalı!


Güncelleme Notları

Kayıp Yadigarlar Etkinliği
DarkAzure hizmetkarları ile birlikte Elementallerin kervanlara saldırarak ele geçirdikleri hazineleri geri getirmen gerek Azuryalı! Ele geçirdikleri eşyalar ve bilgiler ile dünyanın sonunu her gün daha da yaklaştıracaklar. Başarıya ulaşmalarını engellemelisin!

Etkinlik Detayları: http://tr.pdo2.com/eu/kayip-yadigarlar-etkinligi-665

Zenginlik Tanrısı
Caishen yeni tehditlere karşı hazırlıklı olman için çekilişleri Seviye 50 Mor ve Sarı eşyalarla kutsadı!

Hazine Avı
Son zamanlardaki olaylardan cesaret kazanan hırsızlar gözlerini daha değerli eşyalara çevirdiler. Hazine Avı’nda artık Seviye 10-11-12 ve 13 Yükseltme Taşları bulabileceksin!

Yeni Suitler
Butik Ming ve Terzi Xuan’ın Azuryalıları daha güçlü ve şık kılmak için hazırladıkları Ejder Katili suitleri artık markette!

Yeni Ekipmanlar
DarkAzure’un yeni saldırısı karşısında savunmasız kalma diye markete 12 Seviye Efsun Kristali ve 1-55 Seviye Sarı-Mor Mühür Taşları ekledik.

Sen de bu savaşta yerini al ve DawnAzure’u onurlandır!
 
Üst