Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Kirei, 1907 Fenerbahçe’ye transfer oldu

onurguven123

3/8/2011
Site Yetkilisi
Yönetici
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Nis 2011
Mesajlar
5,954
Beğeniler
1,210
Yaş
21
MmoLira
108
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN


Geçtiğimiz mevsim Dark Passage’a bir kurtarıcı olarak gelen ve harika işler ortaya koyan Kirei, 2019 sezonunda 1907 Fenerbahçe forması giyecek.
2018 kadrosunu tamamıyla baştan aşağıya değiştiren FB, genç oyuncularla tecrübeli oyuncuları harmanlayarak başarı yakalamayı hedefliyor. İlk olarak alt koridoruna Hades’i, orta koridoruna Bolulu’yu transfer eden ekip, destek rolüne daha önce de takımda forma giyen ve TBF şampiyonluğunda büyük bir rol oynayan Japone’yi geri getirdi.
Aslında FB’nin en çok merak edilen koridoru üst koridordu. Kaptan Thaldrin’in profesyonel kariyerine ara vermesiyle takımda büyük bir boşluk oluşurken FB bu pozisyonu kendisini EU LCS’te kanıtlayan ve büyük bir potansiyel taşıyan Ruin’i transfer etti.
Potansiyeli olmasına rağmen bir lider eksikliği bulunan takımda bu rolü Kirei üstlenecek. Dark Passage’a transfer olduktan sonra takımı playofflara taşıyan ve hemen hemen tüm oyuncular üzerinde olumlu bir etki yaratan tecrübeli ormancı, yeni sezonda da FB’de aynı formülü uygulamaya çalışacak. Kirei’nin özellikle haritanın üst tarafına bu sefer daha çok odaklanmasını bekleyebiliriz. Ruin’in de daha aktif bir oyun sergilemesine sebep olacak yıldız ormancının neler yapacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz.
 
Üst