Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

IPTV Server için Tavsiyeniz Hangisidir?

MuratSoysal

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
4
Online Süresi
31m
Başarım Puanı
8
MmoLira
6
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Bilgisayarda iptv izlemek için hangi programı önerirsiniz? Kanal listesinde kolay geçiş yapabileceğim hızlı bir program tavsiyesinde bulunursanız sevinirim...

suat_kantarci

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
2
Online Süresi
15m
Başarım Puanı
7
MmoLira
4
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
VLC Media Player programını tavsiye ederim ben de üstteki arkadaşın dediği gibi sadece basit ve hızlı bir program onun dışında Kodi gibi farklı programlar var kategorik kanal listesi görünümü özelliği falan var

Konu Sahibi
Konu Sahibi
M

MuratSoysal

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
4
Online Süresi
31m
Başarım Puanı
8
MmoLira
6
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
den aldığım iptv server aboneliğimi VLC Media Player ile izliyorum tavsiye ederim iptv için bence en iyi program bilgisayarda sade basit ve hızlı
Tavsiyeniz için teşekkürler bu arada joymaxiptv den memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum

BehzatC34

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
11m
Başarım Puanı
7
MmoLira
4
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Tavsiyeniz için teşekkürler bu arada joymaxiptv den memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum
Evet memnunum iptv önerisi isteyen arkadaşlarıma joymaxiptv yi tavsiye ediyorum ben de bilgisayarda kullanmak dışında smart tv de ve telefonda da kullanıyorum

Konu Sahibi
Konu Sahibi
M

MuratSoysal

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
4
Online Süresi
31m
Başarım Puanı
8
MmoLira
6
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
VLC Media Player programını tavsiye ederim ben de üstteki arkadaşın dediği gibi sadece basit ve hızlı bir program onun dışında Kodi gibi farklı programlar var kategorik kanal listesi görünümü özelliği falan var
Kategorik kanal listesi görünümü özelliği iyiymiş tavsiyeniz için teşekkür ederim deneyeceğim

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 3, Üye: 0, Misafir: 3)