Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ejderha Fısıltısı Fashion

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

sefagenc55

bu terste bir işlik var !!
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Dergi Editörü
Katılım
20 Haz 2009
Konular
3,197
Mesajlar
16,405
Reaksiyon Skoru
1,629
Online Süresi
55d 12h 59m
Başarım Puanı
415
MmoLira
771
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
8

M2Bob Metin2 Bot Hilesi En Ucuz Fiyat Turkmmo Güvencesiyle! HEMEN ALMAK İÇİN TIKLAYINEjderha fısıltısı, antik ejderha kalıntılarını korumak ve ejderha kıtasının huzurunu sağlamak için varolmuştur. Fakat çoğu zaman insanlar tarafından bu durum kabul edilmez ve onlar savaşlarda kullanmaya zorlanırlar. Ejderha fısıltısı sadece güçlü bir vücuda sahip değildir, bilgeliğin ve güzelliğin erdemine sahiptir.

Fonksiyon Açılma Şartı

İlk meslek dönüşümünden sonra ejderha fısıltısı sistemi açılır.


Fonksiyon Girişi


Sistem Açıklamaları

Ejderha fısıltısı fashion sistemi ile karakter fashion sistemi bağlantılıdır ve buna dahil olan 3 fonksiyon vardır: birleştirme, değerlendirme ve arıtma. Ejderha fısıltısı fashionı 4 bölümden oluşur; kask, kıyafet, silah ve kanat. Fashion arayüzünden fashion birleştirme seviyesi ve exp değeri görünür; toplam fashion değerlendirme özelliğine bakılabilir:


I. Birleştirme:


Birleştirerek seviye geliştirmek için Fashion Ruhu ya da Şans eşyası gerekir, 2 çeşit eşyanında 1 adeti 200 exp değeri ekler. Farklı fashion birleştirmeden de exp değeri kazanılır.

Ejderha fısıltısının fashion birleştirme fonksiyonu işleminde, karakter fashionı kullanılamaz. Böyle bir işlem durumunda sistem uyarısı görünür:


Sağ üstte bulunan “Karaktere Geç” butonundan karakter fashion arayüzüne geçilir.

II. Değerlendirme:


Ejderha fısıltısı fashion kazanıldıktan sonra değerlendime yapılarak fashion özellikleri geliştirilir, rastgele 1-5 yıldız arası özellik kazanılır.
Değerlendirmeden sonra eğer fashion seviyesi max olmazsa, fashion ruhu kullanılarak işleme devam edilebilir ve fashion yıldız seviyesi arttırılır.


III. Arıtma:


Karakter fashion arıtma ile bağlantılıdır, 4 bölümden oluşur: kanat, kask, silah ve kıyafet. Farklı bölümlere tıklandığında, tıklanan bölümdeki fashion sayısı görünür. Her bölümün arıtma işleminde Fashion Arıtma Taşı tüketilir.

IV. Varsayılan Görüntü Fonksiyonu:


Ejderha fısıltısını etkinleştirmiş oyuncular, ejderha fısıltısının fashion arayüzünden varsayılan görüntüyü kontrol edebilir, gökyüzünde ve sahnede kendi görüntülerini seçebilir ve ayarlayabilirler.

Varsayılan görüntü seçildikten sonra ek sahne/gökyüzünde ayarlanan görüntü görünür, bu durum oyuncunun ejderha ya da karakter olarak savaşlara çıkma seçimini etkilemez.
 

WhiterNEGRO

(Mavi Ruh) & TheHectoR <3
Uzman
Katılım
20 Tem 2018
Konular
73
Mesajlar
1,232
Reaksiyon Skoru
227
Online Süresi
8d 19h 42m
Başarım Puanı
102
MmoLira
416
DevLira
54
En İyi Cevap Puanı
0
Fısıltı olayı keşke gelmeseydi ya oyun çok kötü oldu
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst