Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ejderha Fısıltısı Fashion

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

sefagenc55

bu terste bir işlik var !!
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
20 Haz 2009
Mesajlar
15,927
Beğeniler
1,236
MmoLira
175
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINEjderha fısıltısı, antik ejderha kalıntılarını korumak ve ejderha kıtasının huzurunu sağlamak için varolmuştur. Fakat çoğu zaman insanlar tarafından bu durum kabul edilmez ve onlar savaşlarda kullanmaya zorlanırlar. Ejderha fısıltısı sadece güçlü bir vücuda sahip değildir, bilgeliğin ve güzelliğin erdemine sahiptir.

Fonksiyon Açılma Şartı

İlk meslek dönüşümünden sonra ejderha fısıltısı sistemi açılır.


Fonksiyon Girişi


Sistem Açıklamaları

Ejderha fısıltısı fashion sistemi ile karakter fashion sistemi bağlantılıdır ve buna dahil olan 3 fonksiyon vardır: birleştirme, değerlendirme ve arıtma. Ejderha fısıltısı fashionı 4 bölümden oluşur; kask, kıyafet, silah ve kanat. Fashion arayüzünden fashion birleştirme seviyesi ve exp değeri görünür; toplam fashion değerlendirme özelliğine bakılabilir:


I. Birleştirme:


Birleştirerek seviye geliştirmek için Fashion Ruhu ya da Şans eşyası gerekir, 2 çeşit eşyanında 1 adeti 200 exp değeri ekler. Farklı fashion birleştirmeden de exp değeri kazanılır.

Ejderha fısıltısının fashion birleştirme fonksiyonu işleminde, karakter fashionı kullanılamaz. Böyle bir işlem durumunda sistem uyarısı görünür:


Sağ üstte bulunan “Karaktere Geç” butonundan karakter fashion arayüzüne geçilir.

II. Değerlendirme:


Ejderha fısıltısı fashion kazanıldıktan sonra değerlendime yapılarak fashion özellikleri geliştirilir, rastgele 1-5 yıldız arası özellik kazanılır.
Değerlendirmeden sonra eğer fashion seviyesi max olmazsa, fashion ruhu kullanılarak işleme devam edilebilir ve fashion yıldız seviyesi arttırılır.


III. Arıtma:


Karakter fashion arıtma ile bağlantılıdır, 4 bölümden oluşur: kanat, kask, silah ve kıyafet. Farklı bölümlere tıklandığında, tıklanan bölümdeki fashion sayısı görünür. Her bölümün arıtma işleminde Fashion Arıtma Taşı tüketilir.

IV. Varsayılan Görüntü Fonksiyonu:


Ejderha fısıltısını etkinleştirmiş oyuncular, ejderha fısıltısının fashion arayüzünden varsayılan görüntüyü kontrol edebilir, gökyüzünde ve sahnede kendi görüntülerini seçebilir ve ayarlayabilirler.

Varsayılan görüntü seçildikten sonra ek sahne/gökyüzünde ayarlanan görüntü görünür, bu durum oyuncunun ejderha ya da karakter olarak savaşlara çıkma seçimini etkilemez.
 
Üst