• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

OYUNALIŞVERİŞ 290TL PARAM KALDI VERMİYOLAR

mert4109

Yönetici
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
9
DevLira
0

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

METİN2 SERVERİMİN EPİNİ SATMAK İÇİN OYUNALİSVERİS.COM' U TERCİH ETTİM EPOSTAM [email protected] ve adamlar paramı vermiyorlar güvenlik inceleme için kapatıldı dedi açılcak dediler şimdi hiç açılmıor param içerde kaldı @admin @(Mavi Ruh) @Tranquillo dün bağlandım bugün bağlanın dediler bugün bağlandım yarın dediler şikayetçiyim

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
939
DevLira
0
Yahu insanda biraz utanma olur.

Sen kalk milleti mobil ödeme bozduruyorum diye dolandır ondan sonra paramı vermiyorlar de. Kaldı ki milleti dolandırmıyor olsaydın bile Oyunalisveris.com üzerinden mobil ödeme bozdurma vb işler yasak. Fake site kur, oradan oyunalisveris ile anlaşmamız var mobil ödeme bozuyoruz de, sonra gelip burada içeride param kaldı diye ağla.

1- Yaptığın dolandırıcılıkla ilgili kapıda kuyruk oldu. 1 hafta içinde 4 adet emniyet talebine şahsının bilgilerini ilettik. Dolandırdığın kişiler senden şikayetçi olmuşlar
2- Hakkında gerekli Ip kayıtları, ödeme yapılan banka hesabı vb tüm bilgileri toparlıyoruz. Pazartesi günü bizde suç duyurusunda bulunacağız
3- Hesabında bulunan tutar ödeme yapılan GSM numaralarına iade ediliyor talep geldikçe
4- E*** A**y**** isimli şahıs kim ise başı büyük derde girecek bilgin olsun. Paralar onun hesabına yattığı için dolandırıcılık suçlamalarının doğrudan sorumlusu o kabul edilecek.

Ha bak, astrapay mıdır nedir, onun için milleti ayrı dolandırmışsın. Onunla ilgili hakkında açılan davalarda yakında ulaşır tarafına haberin olsun. Hazırlığını yap.