• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
  • Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ys Belgeli Ücretsiz Hosting l Kısa Süreliğine l Ücretsiz Sınırsız Hosting l Bedava Yıllık Limitsiz Hosting l Kampanyamız Başlamıştır

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

pisikomanya11

Nexus & Baba Yaga
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
22 Şub 2016
Konular
145
Mesajlar
1,121
Beğeniler
40
Yaş
21
MmoLira
353
DevLira
57
#40


NAMESERVER BİLGİLERİMİZ
ns1.ucretsizhosting.net
ns2.ucretsizhosting.net

www.ucretsizhosting.net

UcretsizHosting.Net
bünyesinde bulunan genç ve dinamik ekibi profesyonellerinden oluşmaktadır. Ekibimizin sahip olduğu tecrübe ve diğer ekip arkadaşlarıyla anlık iletişim imkanı sayesinde en zorlu problemler bile kısa sürede çözüme ulaşmaktadır.

Misyonumuz
Daima gelişen ve değişen endüstride sunucularımız en üstün kalite ve özelliklere sahip Türkiye alt yapımızda bulunan tüm ürünler firmamızın hizmet kalitesini artırmak ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına gerekli en iyi teknolojiyi sağlayan en iyi markaların ürünleri kullanılmaktayız.


KAMPANYAMIZ 15 OCAK 2019 KADAR GEÇERLİDİR


Ücretsiz Sınırsız Hosting Sahibi Olmak İçin Hemen Tıklayın

SİPARİŞ LİNKİ: https://www.ucretsizhosting.net/cart.php?a=add&pid=1


İLETİŞİM
Elinize Sağlık Güzel İş :)
 
Üst