Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Mount & Blade II: Bannerlord'dan yeni ekran görüntüleri geldi

XxZeMaHSeRxX

Administrator
Ticaret - 0%
0   0   0
  • 9. Avatar Yarışması
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Co Admini
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Yarışma Organizatörü
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi İmzası

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...Mount & Blade II: Bannerlord için yeni ekran görüntüleri yayımlandı. Taleworlds haftalık bloglarında, bu hafta, bölüm tasarımcısı, Video Hazırlama Sanatçısı, Gündüzhan Gündüz'e yer verildi. Mount & Blade II: Bannerlord'un yapım aşamaları ile ilgili bilgiler paylaşılırken, yeni ekran görüntüleri de oyuncuların beğenisine sunuldu.

Mount & Blade II: Bannerlord'tan yeni ekran görüntüleri geldi
Şu sıralar oyunda yer alacak olan, mekanlar sahne tasarımları üzerine çalıştığını belirten geliştirici Gündüzhan Gündüz, M&B 2: Bannerlord hakkında sizi en çok heyecanlandıran şey nedir? sorusuna şu cevabı veriyor.

"Bannerlod'un en beğendiğim yönü, önceki Mount & Blade oyunlarına göre daha fazla ordu sayısı ile daha geniş alanlarda savaşabilmek. Daha geniş alanlarda savaşmak, daha fazla taktik seçeneği ve özgürlük sağladığından, oyunu daha eğlenceli ve keyifli bir hale getiriyor. Ayrıca Bannerlord’daki mevsim sistemi gerçekten güzel bir özellik. Soğuk ve çetin geçen bir kışın ardından, baharda ağaçların ve çimenlerin canlılığı ve hareketliliği içinizi açıyor!”

Bannerlord ile ilgili hala bir çıkış tarihi verilmedi. Ancak yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Paylaşılan ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst