Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Özel Eğitim - Hayatta Kalma Rakip Desteleri

✗Sarcasm™

Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Konular
3,734
Reaksiyon Skoru
2,428
Online Süresi
55d 21h 10m
Başarım Puanı
405
MmoLira
1,955
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
9

Özel Eğitim bölümünde bildiğiniz gibi ; Hızlı Eğitim,Hayatta Kalma,Güçlü Eğitim ve Sert Savaş olmak üzere 4 Kısımdan oluşuyor. Bu bölümlerin ilk üçünden elde ettiğiniz puanlarla sert savaşa girebiliyorsunuz.

Gelelim başlığı acma sebebime. İlk üç bölümde rakipler seçkin ama güçsüz olabiliyorlar. Lakin ilginç ve kullanışlı olabileceğini düşündüğüm desteleri görünce (her ne kadar gördüğüm ninjalara henüz sahip olmasam da) bunları bir yerde biriktirmek istedim. Ve bunun için en iyi yer bu forum diye düşündüm. Hem destelerden ilham alıp oyuna renk getirenler olur diye elimden geldiğince paylaşacağım. Katkıda bulunmak isteyenler olursa memnun olurum çünkü bu fikir aklıma gelene kadar birkaç bölüm gectigim için şuan bulunduğum bölümden itibaren paylaşmaya başlıyorum. Ve arada unuttuğum bölümler olabilir eksiklerimi tamamlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Üç bölümden hayatta kalma bölümündeki rakipleri paylaşacağım. İnşallah diğer bölümler içinde bi başlık oluşturacak vakit bulurum. (Hayatta Kalma bölümünde rakiplerin hepsini öldürmek zorunda değilsiniz, 4 tur ayakta kalın yeter...)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)