Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Özel Eğitim - Hayatta Kalma Rakip Desteleri

✗Sarcasm™

Unusual Black'
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
4,227
Mesajlar
20,622
Reaksiyon Skoru
3,258
Online Süresi
87d 17h 0m
Başarım Puanı
445
MmoLira
520
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
13

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN
Özel Eğitim bölümünde bildiğiniz gibi ; Hızlı Eğitim,Hayatta Kalma,Güçlü Eğitim ve Sert Savaş olmak üzere 4 Kısımdan oluşuyor. Bu bölümlerin ilk üçünden elde ettiğiniz puanlarla sert savaşa girebiliyorsunuz.

Gelelim başlığı acma sebebime. İlk üç bölümde rakipler seçkin ama güçsüz olabiliyorlar. Lakin ilginç ve kullanışlı olabileceğini düşündüğüm desteleri görünce (her ne kadar gördüğüm ninjalara henüz sahip olmasam da) bunları bir yerde biriktirmek istedim. Ve bunun için en iyi yer bu forum diye düşündüm. Hem destelerden ilham alıp oyuna renk getirenler olur diye elimden geldiğince paylaşacağım. Katkıda bulunmak isteyenler olursa memnun olurum çünkü bu fikir aklıma gelene kadar birkaç bölüm gectigim için şuan bulunduğum bölümden itibaren paylaşmaya başlıyorum. Ve arada unuttuğum bölümler olabilir eksiklerimi tamamlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Üç bölümden hayatta kalma bölümündeki rakipleri paylaşacağım. İnşallah diğer bölümler içinde bi başlık oluşturacak vakit bulurum. (Hayatta Kalma bölümünde rakiplerin hepsini öldürmek zorunda değilsiniz, 4 tur ayakta kalın yeter...)

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst