• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ts3Kirala.COM 2.99 Tl Best DDOS Firewall Ts3 Sunucu

ts3kirala

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
30 Kas 2018
Mesajlar
1
Beğeniler
0
MmoLira
1
DevLira
0
#1

ATLANTİS2 Olarak 70-120 (Simyasız) (Bosslar Tek Kesilebilir) Tamamen Farmlık Bireysele Önem Verilen , Uzun Vadeli Gelişime ve Yeniliğe Açık Yapısıyla 28 Aralık'ta Sizlerleyiz. TANITIM İÇİN TIKLAYINMerhaba.
Biz Kimiz: biz yeni açılan bir firmayız 6 tane ovh game dedicated serverimiz var bizim amacımız herkeze ucuz ve best ddos korumalı bir ts3 vb. sunucular satmak müşterilerimiz memnun etmek. Satdımız sunucularda hiç bir problem olmamkdadır 7/24 ücretsiz teknik destek sizi mutlu etmemiz için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz teamspeak3 sunucularımız 2.99 tl'den başlamaktadır.DDOS Koruması : 980 Gbit Voxility Koruması, Layer 3,4,7 koruması, Anti DDoS Koruması, Özel Yazılımsal Kodlanmış Firewall Koruması, Gelişmiş Firewall, TCP Flood Saldırıları, HTTP GET / POST Floods, UDP Sel Saldırıları, UDP Fragmentasyon Saldırıları, XORDDOS, SSDP / UPNP Yanıtları, SNMP Yanıtları, Özel IP adresi saldırıları, SYN, Sahte SYN, SYN-ACK koruması, ts3 portlarına özel tcp/udp koruması, vb. Ts3Kirala.COM , çevrimiçi hizmetlerinizi her zaman açık filtreleme ile 7/24/365 korur.
Bazı koruma yöntemleri, etkinleştirilecek bir destek bileti gerektirebilir.

Sitemizi Ziyaret Ederek Daha Çok Bilgi Ala Bilirsiniz

https://ts3kirala.com
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

JusiFer

Enjoy the silence ♛
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Developer
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
17 Haz 2010
Mesajlar
16,582
Beğeniler
2,990
Yaş
23
MmoLira
1,036
DevLira
35
#2
Forum linki kaldırıldı, konu uygun bölüme taşındı.
 
Üst