Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Wolfteam Hızlı Rütbe Kasma Rehberi

5.00 yıldız(lar) 2 Oy

Wyvernn

Great Britain
TM Üye
Katılım
9 Mar 2015
Konular
3,475
Mesajlar
9,982
Reaksiyon Skoru
3,186
Başarım Puanı
390
Yaş
26
MmoLira
267
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
12
Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Wolfteam’da en hızlı şekilde rütbe atlamayı göstereceğim ilegel ve illegal olmayan yöntemler ile. İllegal olmayan yöntemlerde charınız kapatılabilir ve süresiz ban yiyebilirsiniz bu konuda sorumluluk kabul etmem. Açık ve net konuşmak gerekir ise. Bu taktik ile en hızlı Görevli albay yıldız olabilirsiniz. İlegali tavsiye etmiyorum. Birinci seçenek kurt avı bu legal olmayan seçenek ancak hata yaparsanız bu mod’da da ban yersiniz. Kurt avında üç klan var benim bildiğim tabi dehada vardır. Enjoy Clanı Fuat Baba clanı ve Tüpcü Clan bunlardan birine girerek seri seri kasabilirsiniz Tsli ortamları falan var bu sayede onlara katılıp ban yeme olasılığınızı düşürebilirsiniz. Genellikle oda atlarında seri tak miktarı yazar oradan anlayabilirsiniz.Envantere gelicek olur isek kısacası en çok CP veren eşyaları takacağız. Dövmelerden başlayalım


Unicorn veya Kraliyet dövmesi.Tala özelliğinizde takılı olsun güç olarak. Ben kurt avı kasmıyorum genelde insan insana oyunlar atıyorum. Benim envanterim bu şekilde. Önemli bir not %100 GP artırıcınız olsun her zaman. Paranız yoksa KP dükkanından temin edebilirsiniz buna ek olarak birde çantanız bulunmalı.


Sistem çok basit panel altına geçip adamların sizi öldürmesini bekleyin Tsli takımlara gidip iletişim halinde kalmanız gerekiyor daha hızlı bitmesini bekleyin.

Legalde değinmek gerekirse eskiden son karakolda oyun kurarlardı illegal oda tarzında ama bitirdiler zaten yapmayın gerek yok .
 

ßy_Kanka

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
27 Ağu 2009
Konular
2
Mesajlar
105
Reaksiyon Skoru
6
Başarım Puanı
72
MmoLira
19
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Teşekkürler bilgi için. Emeğinize, elinize sağlık.
 

WhiterNEGRO

Mavi Ruh <3
Uzman
Katılım
20 Tem 2018
Konular
60
Mesajlar
1,113
Reaksiyon Skoru
176
Başarım Puanı
102
MmoLira
321
DevLira
48
En İyi Cevap Puanı
0
Paylaşım İçin Teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst