Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Star Trek Fleet Command incelemesi

0lumGunu〤

Her şey çok güzel olacak.
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
VIP Üye
Dergi Editörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
28 Eki 2013
Konular
3,824
Mesajlar
9,761
Reaksiyon Skoru
1,190
Başarım Puanı
385
MmoLira
180
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
8

Haydi TurkMMO oyuncuları, bütün eller savaş istasyonlarına, gemiye biniyoruz! Alarm klodonlarının her tarafınızda gitmeye başladığını duyuyorsunuz. Bir patlama, geminizi size gönderiyormuş. Dış kolonilerde bir Klingon saldırısı oldu. Klingonlar uzay alanını kendileri için almak istiyorlar ve böylece Starbase'e saldırıyorlar. Bu, Star Trek Filo Komutanlığı bizim için bir değerlendirmedir.

DIGPRM Games'den LLC, Star Trek Filo Komutanlığı'na geliyor. Filo Komutanlığı, Starbase'inizi (şehir) inşa ettiğiniz ve gemilerinizi subaylar, yeni silahlar ve teknoloji ile seviyenize getirdiğiniz ve seviye yükseldikçe daha büyük yeni gemiler inşa ettiğiniz Klanlar Çatışması ile aynı şekilde bir strateji oyunu. Oyuna eğlence kazandıran birkaç farklı yön ve iyi olan birkaç şey var. Şimdi bu eşyalardan birkaçına bakalım.


Oyuna başlarken, temel bir gemiyle bir eğiticiye atılırsın. Üssünüzün nasıl oluşturulacağı, haritanın çevresinde nasıl hareket edeceğiniz, hedeflere nasıl saldıracağınız ve hemen başlamak için bilmeniz gereken her şey hakkında size yol gösterirler. Ana bina için, maden fabrikalarına, komuta, araştırma ve geliştirme ve filonuz askısı için ayrılmış alanlar var. En iyi gemileri ve teknolojiyi elde etmek için Starbase'inizi iyileştirme sürecine başlamak için binalarınızdan birkaçını dengeleyerek başlayın. Bazınızı belirli bir seviyeye kadar oluşturduktan sonra mevcut olan bir araştırma ağacı var ve araştırmak gerçekten yeni gemilere yükseltme yeteneğini elde etmenin tek yoludur. Kurumsal ve diğer yarış gemileri gibi güzel gemileri inşa etmek için araştırmalarıyla şemalarını almalısınız.

Geminizi yükseltmek söz konusu olduğunda, geminin kendisini düzleştirebilmek için parçaları yükseltirsiniz. Kalkanlarınızı, çözgü sürücünüzü ve darbeli enerji silahlarınızı ilk gemiye yükseltebilirsiniz. Bu, ikinci geminizi elde etmek için araştırma sürecinize başlayıncaya kadar, ilk oyunda ilerlemenize yardımcı olacak ve üçüncü gemiyi, vb. Geminizin seviyesini yükseltmek için, düşman NPC'leri ile savaşarak elde edilen gemi deneyim noktalarına ihtiyacınız olacaktır. Gemi parçalarınızı yükseltmek için kaşif parçaları elde etmeniz gerekir ve bunlar da savaşarak elde edilir.

Savaşlar söz konusu olduğunda, saldırı gücünüzün saldıran gemiden daha güçlü olduğundan emin olmak isteyeceksiniz mecburen :D. Düşman gemisine dokunduğunuzda, gemiyi tarama veya saldırı yapma seçeneği sunar. Gemiyi taramak gücüne ve savunmanıza karşı gücünü ve savunmasını görmenizi sağlar. Ayrıca, söz konusu düşmanı yok etmek için kullanacağınız potansiyel ödülleri de gösterir. Hareket sistemi, hedeflerinize ulaşmak için oldukça kolaydır, sadece ekrandaki hedefe dokunun ve tıklayın. Seni düşmana uçuracak ve sonra saldırabileceksin. Bu misyonlar için diğer gezegenlere seyahat ile aynı şekilde çalışır.


Bu oyunda Kelvin Timeline filmlerine dayanan hikaye tabanlı görevler var. Bu, herhangi bir kimseyle bağlantılı olmadığınız anlamına gelir ve Romulans, Klingons ve diğer ırkların hikâyesini anlatırken sizler için bir aksiyon olacaktır.. Mürettebatınızın da Kelvin Universe'den insanlara benzediğini çabucak öğreneceksiniz.


Bu oyunu tek başına oynamanıza kesinlikle gerek yok. Dost edinmek için katılabileceğiniz filolar mevcuttur. Önceden var olan bir filoya katılmak veya kendi kendinize yapmak isterseniz, seçim sizin. Arkadaşlarınız varsa kendi filonuzu hazırlayın, böylece hep birlikte eğlenebilirsiniz. Filonuza yetecek kadar satın alabileceğiniz bonuslar ve market ürünleri de var. Pazardan bahsetmişken, oyunda kasalar var ama bunları satın almanıza gerek yok. Bahsettiğim bu kasalar serbest kasalar. Her 10 dakikada bir. Her 4 saatte bir, ve seviye yükseldikçe daha fazla var.

Şimdilik bu kadar, esen kalın. :p
 

Nirvana ^

All eyez on me
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
17 Haz 2010
Konular
2,743
Mesajlar
16,964
Reaksiyon Skoru
3,259
Başarım Puanı
405
Yaş
24
MmoLira
115
DevLira
14
En İyi Cevap Puanı
32
Bilgilendirme için teşekkürler, eline sağlık :)
 

CorpeX

Site Yöneticisi
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
12 Tem 2012
Konular
163
Mesajlar
4,796
Reaksiyon Skoru
661
Başarım Puanı
202
MmoLira
435
DevLira
58
En İyi Cevap Puanı
1
Eline sağlık
 

|herkul01|

Level 44
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Katılım
6 Nis 2014
Konular
24,721
Mesajlar
50,255
Reaksiyon Skoru
1,898
Başarım Puanı
845
MmoLira
1,067
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Teşekkürler.
 

onurcan2212

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
6 Ocak 2019
Konular
12
Mesajlar
111
Reaksiyon Skoru
13
Başarım Puanı
56
MmoLira
99
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst