Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Star Trek Fleet Command incelemesi

Ufuk POYRAZ

She isn't real...
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Dergi Editörü
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
28 Eki 2013
Mesajlar
9,264
Beğeniler
713
MmoLira
470
DevLira
0
#1

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!
Haydi TurkMMO oyuncuları, bütün eller savaş istasyonlarına, gemiye biniyoruz! Alarm klodonlarının her tarafınızda gitmeye başladığını duyuyorsunuz. Bir patlama, geminizi size gönderiyormuş. Dış kolonilerde bir Klingon saldırısı oldu. Klingonlar uzay alanını kendileri için almak istiyorlar ve böylece Starbase'e saldırıyorlar. Bu, Star Trek Filo Komutanlığı bizim için bir değerlendirmedir.

DIGPRM Games'den LLC, Star Trek Filo Komutanlığı'na geliyor. Filo Komutanlığı, Starbase'inizi (şehir) inşa ettiğiniz ve gemilerinizi subaylar, yeni silahlar ve teknoloji ile seviyenize getirdiğiniz ve seviye yükseldikçe daha büyük yeni gemiler inşa ettiğiniz Klanlar Çatışması ile aynı şekilde bir strateji oyunu. Oyuna eğlence kazandıran birkaç farklı yön ve iyi olan birkaç şey var. Şimdi bu eşyalardan birkaçına bakalım.


Oyuna başlarken, temel bir gemiyle bir eğiticiye atılırsın. Üssünüzün nasıl oluşturulacağı, haritanın çevresinde nasıl hareket edeceğiniz, hedeflere nasıl saldıracağınız ve hemen başlamak için bilmeniz gereken her şey hakkında size yol gösterirler. Ana bina için, maden fabrikalarına, komuta, araştırma ve geliştirme ve filonuz askısı için ayrılmış alanlar var. En iyi gemileri ve teknolojiyi elde etmek için Starbase'inizi iyileştirme sürecine başlamak için binalarınızdan birkaçını dengeleyerek başlayın. Bazınızı belirli bir seviyeye kadar oluşturduktan sonra mevcut olan bir araştırma ağacı var ve araştırmak gerçekten yeni gemilere yükseltme yeteneğini elde etmenin tek yoludur. Kurumsal ve diğer yarış gemileri gibi güzel gemileri inşa etmek için araştırmalarıyla şemalarını almalısınız.

Geminizi yükseltmek söz konusu olduğunda, geminin kendisini düzleştirebilmek için parçaları yükseltirsiniz. Kalkanlarınızı, çözgü sürücünüzü ve darbeli enerji silahlarınızı ilk gemiye yükseltebilirsiniz. Bu, ikinci geminizi elde etmek için araştırma sürecinize başlayıncaya kadar, ilk oyunda ilerlemenize yardımcı olacak ve üçüncü gemiyi, vb. Geminizin seviyesini yükseltmek için, düşman NPC'leri ile savaşarak elde edilen gemi deneyim noktalarına ihtiyacınız olacaktır. Gemi parçalarınızı yükseltmek için kaşif parçaları elde etmeniz gerekir ve bunlar da savaşarak elde edilir.

Savaşlar söz konusu olduğunda, saldırı gücünüzün saldıran gemiden daha güçlü olduğundan emin olmak isteyeceksiniz mecburen :D. Düşman gemisine dokunduğunuzda, gemiyi tarama veya saldırı yapma seçeneği sunar. Gemiyi taramak gücüne ve savunmanıza karşı gücünü ve savunmasını görmenizi sağlar. Ayrıca, söz konusu düşmanı yok etmek için kullanacağınız potansiyel ödülleri de gösterir. Hareket sistemi, hedeflerinize ulaşmak için oldukça kolaydır, sadece ekrandaki hedefe dokunun ve tıklayın. Seni düşmana uçuracak ve sonra saldırabileceksin. Bu misyonlar için diğer gezegenlere seyahat ile aynı şekilde çalışır.


Bu oyunda Kelvin Timeline filmlerine dayanan hikaye tabanlı görevler var. Bu, herhangi bir kimseyle bağlantılı olmadığınız anlamına gelir ve Romulans, Klingons ve diğer ırkların hikâyesini anlatırken sizler için bir aksiyon olacaktır.. Mürettebatınızın da Kelvin Universe'den insanlara benzediğini çabucak öğreneceksiniz.


Bu oyunu tek başına oynamanıza kesinlikle gerek yok. Dost edinmek için katılabileceğiniz filolar mevcuttur. Önceden var olan bir filoya katılmak veya kendi kendinize yapmak isterseniz, seçim sizin. Arkadaşlarınız varsa kendi filonuzu hazırlayın, böylece hep birlikte eğlenebilirsiniz. Filonuza yetecek kadar satın alabileceğiniz bonuslar ve market ürünleri de var. Pazardan bahsetmişken, oyunda kasalar var ama bunları satın almanıza gerek yok. Bahsettiğim bu kasalar serbest kasalar. Her 10 dakikada bir. Her 4 saatte bir, ve seviye yükseldikçe daha fazla var.

Şimdilik bu kadar, esen kalın. :p
 

JusiFer

Enjoy the silence ♛
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Dergi Editörü
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
17 Haz 2010
Mesajlar
16,941
Beğeniler
3,190
Yaş
23
MmoLira
1,240
DevLira
35
#2
Bilgilendirme için teşekkürler, eline sağlık :)
 
Üst