Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Tezgahta Sarılı Değerler Nasıl Elde Edilir? / Rehber

✗Sarcasm™

Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Konular
3,855
Reaksiyon Skoru
2,731
Online Süresi
65d 15h 5m
Başarım Puanı
410
MmoLira
2,210
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
9

Metin2 Yang, Lol Rp, Pubg Mobile Uc, Metin2 pvp item, yang alış-satış ve tüm oyunlara ait ürünler Turkmmo Güvencesiyle! FIRSATLARI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYIN

Merhaba arkadaşlar,
Forumumuzda Tezgahı anlatan başlıklar bulamadığım için size ben bu konuda biraz ışık tutmak istedim.

Altaki Tablo ile Tezgah mantığını daha iyi anlayacaksınız.
İlk 2 Slota koymalısınız sarılı değere sahip nesnelerinizi.Gelemediğinde geri al diyeceksiniz.

Tek el - Çift el silahlarda dikkat edin.Tüm itemler aynı tür olmalı.
4 yüzük,4 tek el silah vs.
Silah da 2 tür birbirine çok benzediği için 3 tek el itemin arasına çift el karışması olayı çok sık yaşanıyordur (kendimden biliyorum) sarılı itemleriniz gitmesin.Geri alamıyorsunuz.

• Sarılı değere sahip Yeşil Nesneleri (Geliştirilmiş Nesneleri) Çölde (Ölümcül) arayınız.
  • Tezgah da 1 Sarılı değere sahip "Geliştirilmiş Nesne koyunuz.Birden fazla ayni tür nesneniz var ise eş zamanlı deneyiniz.
  • Envanterinizi genişletiniz.
  • Çölde ve Gizli Tilki Servisinde (Ölümcül) elde edeceğiniz Anahtarları , Sonsuz Nöbet de Sigris Ölümcül girerek değerlendirin.Sadece Efsanevi itemleri toplayınız.Satarak Tezgah planlarınız için Altın elde etmiş olursunuz.Sarılı değerleri sahip Efsanevi Nesneleri kasada saklayınız ( 3 3 1 1 ) denemeleriniz için.
  • Ard arda denemelerde şansınız artığını unutmayınız.Bu sebeble SIRALAMALRDAN bol miktarda Altin almaya gayret edin ve Sıralamalardan sonra denemelerinize başlayınız.
  • SABIRLI OLUNUZ

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)