Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Tezgahta Sarılı Değerler Nasıl Elde Edilir? / Rehber

ßyMesMes

Sıradışı Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Moderatör
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
113
DevLira
0
Merhaba arkadaşlar,
Forumumuzda Tezgahı anlatan başlıklar bulamadığım için size ben bu konuda biraz ışık tutmak istedim.

Altaki Tablo ile Tezgah mantığını daha iyi anlayacaksınız.
İlk 2 Slota koymalısınız sarılı değere sahip nesnelerinizi.Gelemediğinde geri al diyeceksiniz.

Tek el - Çift el silahlarda dikkat edin.Tüm itemler aynı tür olmalı.
4 yüzük,4 tek el silah vs.
Silah da 2 tür birbirine çok benzediği için 3 tek el itemin arasına çift el karışması olayı çok sık yaşanıyordur (kendimden biliyorum) sarılı itemleriniz gitmesin.Geri alamıyorsunuz.

• Sarılı değere sahip Yeşil Nesneleri (Geliştirilmiş Nesneleri) Çölde (Ölümcül) arayınız.
  • Tezgah da 1 Sarılı değere sahip "Geliştirilmiş Nesne koyunuz.Birden fazla ayni tür nesneniz var ise eş zamanlı deneyiniz.
  • Envanterinizi genişletiniz.
  • Çölde ve Gizli Tilki Servisinde (Ölümcül) elde edeceğiniz Anahtarları , Sonsuz Nöbet de Sigris Ölümcül girerek değerlendirin.Sadece Efsanevi itemleri toplayınız.Satarak Tezgah planlarınız için Altın elde etmiş olursunuz.Sarılı değerleri sahip Efsanevi Nesneleri kasada saklayınız ( 3 3 1 1 ) denemeleriniz için.
  • Ard arda denemelerde şansınız artığını unutmayınız.Bu sebeble SIRALAMALRDAN bol miktarda Altin almaya gayret edin ve Sıralamalardan sonra denemelerinize başlayınız.
  • SABIRLI OLUNUZ

proxy.php?image=https%3A%2F%2Fi.hizliresim.com%2FZXgmb0.png&hash=35dee22bc73ebb3ba4f15c304643137b