Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


DUYURU: PvP | Öncelikli Planlar / Kasım 2018

ßyMesMes

Sıradışı Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
3,366
Mesajlar
17,674
Reaksiyon Skoru
1,747
Başarım Puanı
395
MmoLira
1,233
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Ticaret - 0%
0   0   0
Drakensang’ın sevgili kahramanları,

Öncelikle, ilk PvP düzenlemelerinin Topluluk Mektubunda duyurulduğu ve test sunucusuna uygulandığı andan sonra moderatörlerimiz, forum konuları, anketler, YouTube videoları, sosyal medya kanallarımızdaki yorumlar vb. aracılığıyla bize ulaşan tüm geri bildirimler ve ilk izlenimler için teşekkür ederiz.

Oyunumuzu geliştirmemize yardımcı olan çabalarınızı ve desteğinizi gerçekten takdir ediyoruz. Bu açıklama ile açıklığa kavuşturmak istediğimiz, 213/14 sürümü ile gelen PvP ayarlarının sadece yeni bir PvP döneminin başlangıcı olduğudur. Bir oyuncunun olası mücadele gücü değerini sınırlamak, PvP'mizin şu anda yeni ve daha iyi bir yönde çalışmasına yol açmamızı sağlar. Savaş alanı maçlarında eğlencenin, aksiyonun ve tatminin özelliklerini yeniden canlandırmak sadece ilk adımdır.

Bu hedefe ulaşmak için emin olsak da, yapmamız gereken çok şey olduğunu biliyoruz ve zor bir görevin önünde duruyoruz. Bu büyük 213/14 sürümü yayınlandığında, PvP en öncelikli konulardan biri olacak. Bu, PvP eşleşmelerinin izlenmesine ve PvP verilerinin analizine odaklanacağımız anlamına geliyor, biz de oyuncu geri bildirimlerini toplamaya devam edeceğiz ve en önemlisi size 215 sürümüyle birlikte bir PvP Yol Haritası sunacağız.

Bu yol haritasının ana odak noktası PvE ve PvP (PvP Ekipmanı, Sadece PvP için büyülemeler vb.) arasındaki yeni bir bağlantı ve ilişkiyi düşünmektir, böylece karakterinizi inşa etmek için harcadığınız çaba savaş alanında hala önemli olacaktır. ama şu an olduğu gibi daha dengeli ve adil bir şekilde.

Herhangi bir söz vermeden yol haritasının PvP sezonlarının, güncellenmiş bir PvP Ağacı, yeni PvP savaşları, PvP etkinlikleri gibi şeyler içerebileceğini söyleyebiliriz… ama tekrarlamamız gerekiyor: Bu içerikler, 213/14 Sürümüyle birlikte aldığımız geri bildirim ve verilere büyük ölçüde bağlı olan şeyler, aynı zaman da ekonomik ve teknik faktörler de.

Sonunda, her şey öncelikler yoluyla doğru planlamanın bir parçası olacak.

Daha fazla geribildirim bekliyoruz ve tüm yıl boyunca devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz!

Drakensang Online Ekibiniz
 
Üst