Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Güzel Bir Fake Mail daha! hacklenmemek için okuyun!

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Bugün eve geldim maillerimi kontrol ediyordum vede ne göreyim gelen mail adresi böyle;

KnightOnlineWorld - Son Uyarimizdir! Girisleriniz Engellenecektir!
Kimden: [email protected]

Gönderme tarihi:15 Eylül 2008 Pazartesi 12:41:38
Yanıtla:[email protected]

Kime: [email protected]

Hile yaptiniz! Oyun icinde uyarilarda bulunmamiza ragmen yapmis oldugunu hileler nedeniyle karakteriniz kullanima kapatilacaktir . Bu son uyarimizdir . Bu maili okuduktan sonra 24 saat icinde asagidaki linkden hile yapmadiginizi onaylamalisiniz eger onaylamazsaniz karakteriniz kullanima kapatilip birdaha girisleri acilmayacaktir . Karakterizin hile yapmadigini onaylamak icin : ht tp://knightonlineworld .gamersfirst. com/my_kol/submit/cheatsmember.php#u=100H5R24#234A21K1(dikkatli bakarsanız dıştan görünüşte knightonlineworld adresi gibi görünüyor fakat bunlar herkesi kek zannediyolar..

linke tıklamadan önce sol alta bakıyorum ve işte esas adresimiz....
knightonlineworld .gamers. net. tc

ve bu işi belli etmelerinin bi şekli daha"powered by funpic.org"

Adresinden girislerinizi actirabilirsiniz . Tesekkurler( ve asla ama asla herhangi bir hile durumunda knight online böyle saçma sal**** bir mail yollayıpda charınızı açtırın demez..

--