• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Tek Kelime ile '' Harika '' Diyebileceğiniz Alan Adı l Dikkat ; Fark Yaratır.. :)

KANUNICAN

Sinan l 22 l History of Art, Undergraduate ,
Ticaret - 0%
0   0   0

Kafkas2 Muhteşem Yılbaşı etkinliği başladı! Karakterini hızlı geliştirme fırsatını kaçırmaHEMEN TIKLA!

Merhaba değerli Turkmmo üyeleri metin2 piyasasında ya da domain/hosting sağlayıcı gibi alanlarda görev üstlenmiş / üstlenmek isteyen siz değerli arkadaşlarımıza bir alan adı ( domain ) önerimiz var !
Domain Adı : Www.TurkeyServer.Com
Kayıt Tarihi : 01.11.2018

Bitiş Tarihi : 01.11.2019
Kayıt Firması : isimtescil
Transfer Şekli : Transfer
İstediğiniz Fiyat: 15.000 Türk Lirası ( Varsa teklifiniz yazabilirsiniz. )
İletişim Bilgileri: [email protected] ya da Turkmmo Özel Mesaj
Herhangi Bir Yerde Banlı mı ? : Hayır , değil.
Domain Hakkında Bilgiler : Domain geneli kapsar ve '' turkey / server '' kelimeleri Google SEO araçlarında sıkça aratılan kelimeler arasında olduğundan dolayı web adresiniz yüksek HİT lere ulaşır. Destek aldığınız taktirde Google'de en üst sıralarda yer edinebilirsiniz. Gerek açmış olduğunuz server gerekse işletmecisi olduğunuz web hosting / domain sağlayıcısı firmanızı '' en çok aratılanlar '' listesine ekletebilirsiniz ;)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst