• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

3 Kuruş Değerinde SaltanatMt2 Nin Kullandığı Kanat Şeysi (Azerot)

5.00 yıldız(lar) 1 Oy
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
16
DevLira
0
Tamam Ot Atmıyorum Kemik Atmıyorum Bıraktım Kardeşim Ot Kemik Atma Muhabbetlerine Yoluna Bakıp Benim Cevaplarıma Cevap Vermesen Güzel Olur Teşşekürler İyi Geceler Olsun
Bak güzel kardeşim, bak güzel coder kardeşim, bak güzel coder saltanat tipi files yapan kardeşim benim kemiğe ihtiyacım yok lakin insanları yalamak yerine daha mantıklı cümleler kurman gerek, bu forumda sistemlerin sahipleri önemli değil. Paylaşılmış veya paylaşılmamış olması önemli. Bu kanatların sahipleri 'Saltanat Mt2'dir. Bir telif muhabbetin varsa gidip onlara ihbar edebilirsin.
Best Regards
Selamınaleykum31

BlacksDeniz

Level 3
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
35
MmoLira
173
DevLira
24
Bak güzel kardeşim, bak güzel coder kardeşim, bak güzel coder saltanat tipi files yapan kardeşim benim kemiğe ihtiyacım yok lakin insanları yalamak yerine daha mantıklı cümleler kurman gerek, bu forumda sistemlerin sahipleri önemli değil. Paylaşılmış veya paylaşılmamış olması önemli. Bu kanatların sahipleri 'Saltanat Mt2'dir. Bir telif muhabbetin varsa gidip onlara ihbar edebilirsin.
Best Regards
Selamınaleykum31
:) Tamam Kardeşim Sen Haklısın Uztmya Anlamı Yok Kanatın Yapımcısı Riddickdir Bunu Ögren Sonra Gel Bida Konusalım :)