Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

İtemci.com Yaşadağımız Sahtekarlık

SilverGold

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
2
MmoLira
7
DevLira
0
itemci.com hiçbir zaman satışlarında msj ile hesap adı ch vs bilgilendirmez sadece teslim etmenizi söyler bu msj ı biri yollamıştır size

o sonra B.. kodunu googlede aratarak hangi firmadan gönderildiğini bulup oraya sorabilirsiniz kimin attığını

Darkpiedra

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
8
MmoLira
128
DevLira
0
İtemci.Com'dan çok ürün sattım ama bugüne kadar böyle bir mesaj gelmedi bana. Fena dolandırılmış'sın, geçmiş olsun...

Konu Sahibi
Konu Sahibi
quater

quater

Göktürk
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
192
MmoLira
161
DevLira
0
itemci.com hiçbir zaman satışlarında msj ile hesap adı ch vs bilgilendirmez sadece teslim etmenizi söyler bu msj ı biri yollamıştır size

o sonra B.. kodunu googlede aratarak hangi firmadan gönderildiğini bulup oraya sorabilirsiniz kimin attığını
Zaten burada ki mantıksız olan itemci.com aracılıyla gelen mesajların içerisine bunu o servis sağlayıcısı gibi sms düşmesi ayrıca itemci ile dün bir görüşme gerçekleştirdik olayı yaşadağımız itemci hesabını kapattılar çok anlayışlılar suçlu biz olduk :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi
quater

quater

Göktürk
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
192
MmoLira
161
DevLira
0
İtemci.Com'dan çok ürün sattım ama bugüne kadar böyle bir mesaj gelmedi bana. Fena dolandırılmış'sın, geçmiş olsun...
Olayı yaşayan yakın bir arkadaşım itemci üzerinden bende zamanında alışveriş yaptım ancak böyle bir smsin aynı alt yapıdan geldiğini görseniz sizde aynısını yaşayabilirdiniz.

gamer90

Bns gold - Ko gb - Wow Gold satışım vardır
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
58
MmoLira
134
DevLira
0
Zerre kadar sevmem kendilerini ama bu tip mesajları itemci.com atmamaktadır. Dolandırıcıların türettiği ve zaman zaman tüm siteler için yapılan bir sorundur bu. Canlı destekle iletişime geçmeden gelen her sms e göre hareket etmek yanlıştır. Geçmiş olsun.