Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Winamp'ın 5.8 Sürümü Resmi Olarak Yayınlandı

quater

Kötü İhtimaller Perisi
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
6 Tem 2010
Konular
491
Mesajlar
1,034
Reaksiyon Skoru
315
Başarım Puanı
212
MmoLira
87
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
20 yıllık çınar Winamp'ın 5.8 betasının sızdırılmasının ardından, internete yayılan sürüm revize edilerek resmen yayınlandı.


Birkaç yıl önce Winamp'ı resmen satın alan Radionomy, bir süredir internette dolaşan 5.8 Beta versiyonunun önünü alamamış olacak ki uygulamayı resmen yayınlamaya karar verdi. Kurulum dosyası düzeltilen ve bir iki ufak soruna çözüm üretilen program, artık herkes için kullanılabilir durumda.
Geçtiğimiz günlerde de belirttiğimiz üzere uygulamanın 6.0 versiyonunun önündeki en büyük engel henüz ilgili anlaşmaların yapılamamış olması. Radionomy CEO'su Alex Saboundijan, yaptığı bir röportajda uygulamaya Spotify ve Apple Music gibi platformları destekleyecek bir sistem getirmeye çalıştıklarını belirtmişti.

Hal böyleyken Winamp'ın önünde çözülmesi gereken birçok lisans sorunu çıkıyor. Winamp 6.0'ın prototipinin hazır olduğunu belirten Saboundijan, muhtemelen sadece günümüzde artık yok olma noktasına gelen 'MP3 arşivcilerine' hitap eden bir program geliştirmek istemiyor.
Açıkçası yayınlanan 5.8 Beta versiyonunun, uygulamanın nihai sürümünden çok farklı olacağını düşünüyoruz. Nitekim bundan yıllar önce çıkan son sürümle aralarında hiçbir fark göremedik. Tek dikkat çeken Winamp Pro desteğinin ve bildirimlerinin kaldırılması oldu.

Siz de resmen yayınlanan Winamp 5.8 Beta'yı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
 

prolefdenty

Level 4
TM Üye
Katılım
13 Haz 2014
Konular
69
Mesajlar
446
Reaksiyon Skoru
45
Başarım Puanı
78
MmoLira
34
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
haber için teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst