• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ücretli Files - Pack - Kurulum İşleri Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lanetadam

Beni kimler sorduysa sizi görüp gülüp gitti deyin.
Site Yetkilisi
Admin
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Katılım
9 Eyl 2013
Konular
8,844
Mesajlar
35,813
Reaksiyon Skoru
2,417
Online Süresi
79d 16h 41m
Başarım Puanı
520
MmoLira
881
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
3
*Turkmmo.com Forum Kuralları Burada Geçerlidir.

*Konuların Altına Gereksiz Yorum Atanlar ilk Önce Uyarı Daha Sonra Ban Yaptırımı Uygulanacaktır.

*Files-Pack-Kurulum aldıktan sonra para vermeyen yada Files-Pack-Kurulum satıp parayı alıp Files-Pack-Kurulumu vermeyen Kişiler Kanıtlanırsa Ban Yaptırımı Uygulanır.

* Ücretsiz olarak paylaşılan bir Files ve packı kendine göre düzenleyip satmak isteyen kişilerin satışları serbesttir. (Bu alan kişiyle satan kişi arasındadır müdahale edilecek bir husus bulunmamaktadır.)

*Satıcı ya da Alıcı Kişi Tek Konu Açmak Zorundadır.

*Teslim Alınan Filesler,packlar ve kurulumlar Bir Süre Sonra Çalışmıyor,bozuk vs Derseniz ve Satıcı Bize Çalıştığını Kanıtlarsa Ban Yaptırımı Size Uygulanır.

*Files-Pack-Kurulumu Aldıktan Sonra kişiden Destek Sözü Almadıysanız Destek Vermesini Beklemeyiniz.

*Files-Pack-Kurulumu Almadan Para Vermek İstemiyorsanız Satıcıdan Bir Demo ya da Kanıt İsteyiniz.

*Bu bölümde warez-illegal ve 3.şahıs tarafından satış yapmak yasaktır.


*Telefon numarası satışı yasaktır.

*Kişi ve kişilerle yapılan alışverişler de Turkmmo garanti vermemektedir. Tüm sorumluluk size aittir turkmmo.com sadece aracıdır.

*Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

*Spam,Flood yapmak yasaktır.

*Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).

*Facebook sayfa/profil linki ve MSN adresi paylaşmak yasaktır. Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek,Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.


Forumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.
Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.Bunun için şikayet butonunu
kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.


Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst