• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


- Türkiye'nin Geniş Kapsamlı Makale Sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matakon

www.cadesing.com
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
26 May 2016
Mesajlar
247
Beğeniler
21
MmoLira
99
DevLira
15
#1

ATLANTİS2 Olarak 70-120 (Simyasız) (Bosslar Tek Kesilebilir) Tamamen Farmlık Bireysele Önem Verilen , Uzun Vadeli Gelişime ve Yeniliğe Açık Yapısıyla 28 Aralık'ta Sizlerleyiz. TANITIM İÇİN TIKLAYINKISA BİR SÜRELİĞİNE ADMİN ONAYSIZ YORUM BACKLİNKTürkiye'nin Kaliteli Makale Sitesi

2018 yılında yayın hayatına başlayan yazar okurları bir araya getirmeyi amaçlayan ücretsiz bir online platformdur.
4 yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz Türkçe içerik üretimi ile Türkiye'nin en kapsamlı online bilgi kaynağı olmayı hedefliyoruz. Siz de bilgili olduğunuzu düşündüğünüz alanlarda özel ve kapsamlı makaleler yazarak bilgi arşivine katkıda bulunabilir ve yazılarınızı bilgirafi.com okuyucu kitlesine aktarabilirsiniz. Üye girişi sonrasında yorum yazarak mevcut içeriklerin gelişimine katkıda bulunabilir veya yazı ile ilgili sorularınızı paylaşabilirsiniz.
bilgirafi.com bünyesinde sadece özgün ve nitelikli içerikler yayınlanmaktadır. Reklam içerikli, kopya veya yetersiz kapsamdaki içerikler yayın politikamız gereği kesinlikle onaylanmamaktadır.
Bizimle dilediğiniz zaman iletisim sayfası ile iletişime geçebilir, fikir ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bize iletişim sayfasından editörlük başvurusu yapabilirsiniz. Editör seçilen arkadaşlar yazı başına ücret alacaktır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Ufuk POYRAZ

She isn't real...
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Dergi Editörü
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
28 Eki 2013
Mesajlar
9,022
Beğeniler
584
MmoLira
262
DevLira
0
#2
Bölümde sadece tanıtım yazısı ve link satışı yapabilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst