Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Gerekli Sorular Konu İçerisinde

Konu Sahibi
Konu Sahibi
olkan41

olkan41

Müzik Prodüktörü ve Ses Tasarımcısı
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
128
DevLira
18
Yaşanılan yanlışlıktan dolayı özür dilerim, MMORPG Genel bölümü sanırım bu konu için daha uygun bir bölüm olacaktır.

Konunuza gelecek olursak;

3dsmax ile karakterlerinizi çizebilir ve tasarlayabilirsiniz.
Skill hareketleri için tam bilgim yok ancak Unity sanırım bu konuda sana yardımcı olacaktır ve belirli bir ücret karşılığında unity sürümünü alırsan harita çizmende de bu konuyu kullanabilirsin sanırım. Objeleri de yine bu program üzerinden çizebilirsin.

Yine üstte de belirttiğim gibi skill hareketleri için tam bilgim yok unity önermiştim ama Dev C++ programı da lazım olabilir. Yine de internette bunlar hakkında detaylı bir araştırma yapıp sonuca varabilir veya buradaki bilgili olan arkadaşlarımızdan cevap bekleyebilirsin.
İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Unity'i sadece isim olarak duymuştum oyun motoru diye harita çiziliyor mu bilmiyordum. Tekrradan çok teşekkür ederim. İyi günler.

JusiFer

Enjoy the silence ♪
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Dergi Editörü
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
681
DevLira
0
İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Unity'i sadece isim olarak duymuştum oyun motoru diye harita çiziliyor mu bilmiyordum. Tekrradan çok teşekkür ederim. İyi günler.
Rica ederim, sana yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Takıldığın nokta vesaire olursa sorarsın bilgisayar mühendisi olan arkadaşlarım var kendilerine sorup cevap bulmaya ve sana yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. :)