• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Denemeniz de fayda var İNTERNETTEN PARA KAZANMA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SatowenMt2

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
25 Mar 2013
Mesajlar
1,028
Beğeniler
25
MmoLira
11
DevLira
0
#1

LuciMt2 - 1-99 EMEK SERVER. İLK 99'A 200EP ÖDÜLLÜ SERVERIMIZ'A HEPİNİZİ BEKLİYORUZ! HEMEN TIKLAYINŞimdi hemen diyeceksiniz çiftlikbank vakası falan hayır bu onun gibi değil okuyun araştırın hak vereceksiniz!

Video da ise oyun net bi şekilde anlatılmış
(GÜNDE 15-20DK OYNAYARAK AYLIK +300TL KAZANÇ)
Arkadaşlar Merhaba,

Dün keşfetmiş olduğum yeni bir çiftlik oyunu. Durun hemen ön yargı ile başlamayın okumaya. Burada kaybedeceğiniz bir şey yok. Üyelik tamamen ÜCRETSİZ. Evet yanlış okumadınız ücretsiz. . Biraz bahsetmek isterim sizlere. Oyunumuzun ismi yani inek bakım oyunu. Oyuna başladığınızda sizlere 1 adet inek veriyor. Elimizdeki hayvan sayısı ilelebet sabit. Yapmamız gereken sadece hayvana yem vermek ve 121 dakika da bir oyuna girip hayvana ot vermek. Oyundaki en önemli durum hayvanın açlık durumu bittikten sonra bu sefer canı azalmakta. 1 ay içerisinde hayvanınız ölmez ise 1 ay sonunda ödeme alabileceksiniz. Minimum alabileceğiniz ücret 100₺. Çiftlik banktan ağzı yanan çok arkadaşımız var malum. Ama bunda herhangi bir kaybınız yok. Site nereden kazanıyor da bize böyle para dağıtıyor derseniz sitenin hemen üst kısmındaki google reklamı var. Sitenin bizden istediği günde 1 2 kere de olsa reklama tıklamamız. Googleden kazandığı parayı üyelere dağıtıyor. Tek kazancı bu. Aylık tekil olarak tek başınıza oynarsanız en az 300₺ kazanabilirsiniz. Ödemelerinizi BTC veya Banka havalesi olarak alabiliyorsunuz.Ödeme kanıtları aşağıdaki resimde bulunuyor.Aşağıdaki bağlantıdan sisteme ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
Ücretsiz Kayıt olmak için tıkla
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Ufuk POYRAZ

She isn't real...
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Dergi Editörü
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
28 Eki 2013
Mesajlar
9,014
Beğeniler
579
MmoLira
244
DevLira
0
#3
Bölümde sadece tanıtım yazısı ve link satışı yapabilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst