Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

oyunalisveris.com Hakkında

handanakyuz

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3
MmoLira
9
DevLira
0
Oyunalışveriş turkmmo sponsorluğunda olduğu için teslimat süreçlerini merak ederek won satın aldım saat 21.57 civarlarında bağlanıp teslimat yerini sordum mesai bitti dedi canlı destek de ki kişi. Sabah 10 dan sonra bağlanın dedi bağlandım destek ch4 mavi1 gardi geçin dedi 12:34 de gardide 13:28 e kadar bekledim dedim bekliyorum gelmeyi düşünüyormusunuz 20 30 dakika sonra bir mesaj geldi oyunalisveris den Gelen mesaj;

Ne? Şaka gibi ki 3 kuruş için neden böyle birşey yaptıklarını anlamış değilim. Teslim alındığına dair bir screenshot kanıt sunulursa konu kapansın ama böyle birşey yaptıkları için firmayı asla önermiyorum. (-referans)

admin

Admin
Site Yetkilisi
Admin
Hosting Yöneticisi
Developer
Paylaşımcı
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
20,392
MmoLira
525
DevLira
0
Oyunalışveriş turkmmo sponsorluğunda olduğu için teslimat süreçlerini merak ederek won satın aldım saat 21.57 civarlarında bağlanıp teslimat yerini sordum mesai bitti dedi canlı destek de ki kişi. Sabah 10 dan sonra bağlanın dedi bağlandım destek ch4 mavi1 gardi geçin dedi 12:34 de gardide 13:28 e kadar bekledim dedim bekliyorum gelmeyi düşünüyormusunuz 20 30 dakika sonra bir mesaj geldi oyunalisveris den Gelen mesaj;

Ne? Şaka gibi ki 3 kuruş için neden böyle birşey yaptıklarını anlamış değilim. Teslim alındığına dair bir screenshot kanıt sunulursa konu kapansın ama böyle birşey yaptıkları için firmayı asla önermiyorum. (-referans)
Merhaba,
konuyu inceledim.
Öncelikle Yang siparişlerimiz 22:30`a kadar yapılıyor. Sizin siparişinizi ise incelediğimde 21:57 civarında değil 22:33`de siparişi geçtiğinizi görüyorum. Bu yüzden ertesi güne kalmış teslimat.

Ayrıca dün akşam oyunalisveris.com üzerinden sorun bildirimi yapmışsınız. Gece size cevap olarak yarın teslimat ekibi inceleyip dönüş yapacak şeklinde bir yanıt verilmiş.

Yaklaşık 10-15 dk önce de konuyu sonuçlandırmak adına yine aynı sorun bildiriminizin altından yanıt yazılmış.

Bu tür durumlarda şikayet yazmak yerine bize açtığınız talebin sonuçlanmasını beklemek daha doğru olur.

Konuyla ilgili kısaca buradan bilgi vereyim. Dün yang teslimatlarında çok fazla yoğunluk olduğu için, sizinle aynı serverdan sipariş geçen başka bir üye ile birlikte sizinkide teslim edildi olarak yanlışlıkla işaretlenmiş. Bunun üzerine de arkadaşlarımız size siparişinizin teslim edildiğini yazmış.
Siz zaten bu cevabın üstüne sorun bildirmişsiniz ve bizde detaylı inceleme için beklemenizi rica edip detaylıca inceleyip, teslim edilmediğini görmüşüz ve teslimat için online olduğunuzda canlı desteğe ulaşmanızı rica etmişiz.

Elbette sizden kaynaklı olmayan bir problem var burada, fakat sorun bildiriminizin ardından çok uzun sayılmayacak bir süre içinde sorun çözülmüş. Bu konuda da biraz anlayış göstermenizi rica ediyoruz. Tekrar kusura bakmayın problem için

Bu arada lütfen en kısa sürede canlı destekle iletişime geçin, işlemi tamamlayalım.

admin

Admin
Site Yetkilisi
Admin
Hosting Yöneticisi
Developer
Paylaşımcı
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
20,392
MmoLira
525
DevLira
0
Online olduğunuz halde dönüş yapmadığınız için siparişi iptal ettirdim. Tekrar sipariş vermek isterseniz verebilirsiniz. Bakiyeniz hesabınızda duruyor