• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Cevaplandı Reboottan sonra simyalar siliniyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

5.00 yıldız(lar) 1 Oy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marroned1

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
97
DevLira
0
Eğer simyayı aldıktan sonra hemen atıyorsan sılınır lakın su sekılde butun oyunlarda bi kod var /shutdown bunu yazarsın aradan 10 snye ıcınde oyunun kapanır 10 dk sonra tekrar acarsan itemlerin kaybolmaz reisim

JusiFer

Enjoy the silence
Site Yetkilisi
Yönetici
Dergi Editörü
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Paylaşımcı
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
223
DevLira
0
Eğer simyayı aldıktan sonra hemen atıyorsan sılınır lakın su sekılde butun oyunlarda bi kod var /shutdown bunu yazarsın aradan 10 snye ıcınde oyunun kapanır 10 dk sonra tekrar acarsan itemlerin kaybolmaz reisim
Mantıklı ama yeni server fileslerin çoğunda dediğin shutdown komutu bulunmuyor. Eğer filesinde komut istemi yok ise @gsmobile81 buradan shutdown questine ulaşabilirsin.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
G

gsmobile81

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
163
DevLira
0
Dediğinizi daha önceden denedim. Shutdown komutunu ve ch'leri kapatıp 10 dk bekleyip reboot atmayı denedim. Fakat işe yaramadı. Diğer itemler neden silinmiyor da sadece simyalar siliniyor bunu da sorgulamak lazım. Belli ki ortada bir sıkıntı var. Çünkü dediğiniz tüm şeyleri denedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...