Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Türk Telekom Sil Süpür Kullanım Rehberi

Wyvernn

Great Britain

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Selam arkadaşlar bugün sizlere Türk telekomun ortalama bir senedir devam eden etkinliğinden bahsedeceğim. Etkinliğin amacı başlıca hediye dakikalar hediye Smsler ve hediye internet GBleridir. Kimi zaman 500 Sms kimi zaman 30 GB internet çıkmaktadır. Bunların başlıca kullanım alanları mesela oyun indirebilir film arşivi indirebilir çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Bazen çöp çıkabilir ancak 30 GB gibi güzel hediyerlerde çıkabiliyor. Uygulamayı hem Faturalı hemde faturasız hatlar kullanabiliyor tek iyi tarafı çıkan hediye 1 hafta içinde kullanılması gerekiyor ve haftada 1 kere kullanabiliyorsunuz isterseniz anlatıma geçelim.Uygulama indikten sonra telefonumuza uygulama otomatikmen kuruluyor ve giriş yapıyoruz.Kurulduktan sonra uygulamamızın ara yüzüne giriş yapalım ve mobili seçelim. ID ve Şifre yeri var aşağısından şifre al butonuna tıklıyoruz ardından bizi rehbere atıyor oradan arama tuşuna basıyoruz ve şifremiz geliyor.

Ardından güvenlik sorusunu belirliyoruz.

Ve kullanıcı panelimiz açılıyor sağ üstte hediye kutusuna tıklıyoruz . Ve ekranı siliyoruz ve hediyemiz karşımıza çıkıyor çıktıktan sonra bunu değerlendirmek kalıyor bize.
Ve çıkar çıkmaz hediyemiz hattımıza tanımlanmış oluyor. Keyifli forumlar ve kullanımlar dilerim.

 

saroglua

Level 1
bugüne özel 1 GB ücretsiz internetini hemen alın.
100. yıla özel Türk telekom uygulaması üzerinden koşulsuz 1 Gb bedava internet veriyor.
1587632955894.png
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst