Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ünlü Twitch Yayıncısı Dr. Disrespect'in Evine Silahlı Saldırı (Video)

JusiFer

Enjoy the silence
Site Yetkilisi
Yönetici
Turnuva Organizatörü
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
17 Haz 2010
Mesajlar
14,365
Beğeniler
2,130
Yaş
23
MmoLira
67
DevLira
0
#1
Twitch'in en renkli simalarından olan Dr.Disrespect, yayın esnasında evinin silahlı saldırıya uğradığını iddia ederek yayını terk etti.


Twitch, yapısı gereği canlı yayınların olduğu ve her an her şeyin yaşanabildiği bir platform. Ancak bu kez olanlar, Twitch dünyası için dahi daha önce görülmemiş bir absürtlükte. Yarattığı kendine özgü karakterle herkesin ilgiyle takip ettiği Dr.Disrespect, Call of Duty: Black Ops 4'ün betasını oynarken bir anda koltuğundan kalkarak evi kontrol etmeye gitti.


Geri döndüğünde evinin üst üste ikinci günde de silahlı saldırıya uğradığını ve arabayla evin önünden geçen kişiler tarafından kurşunlandığını belirten Dr. Disrespect, yayını kapatmak zorunda olduğunu belirtti.


Başta herkesin şaka sandığı olay, polis yetkilileri tarafından da doğrulandı. Bir aile sahibi olan ve olayın şokunu henüz atlatamayan Dr. Disrespect'in ve ailesinin durumu iyi. Polis güçlerininse konuyla ilgili soruşturması sürüyor. Umuyoruz olayın failleri yakalanır ve insanları eğlendirmeye çalışan Dr. Disrespect ve ailesinin güvenliği en yakın zamanda sağlanmış olur.
 

n3ujx

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
14 Eyl 2018
Mesajlar
30
Beğeniler
5
MmoLira
21
DevLira
0
#3
Yazık 2. kez bu tür olay ile karşılaşıyorum, öncekinde bir kişi şaka amaçlı ihbar etmişti bunda daha da beteri
 
Üst