Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yeni Gelen Güncellemeyle Pokemon GO'da Oyuncular Pokestop Oluşturabilecek

JusiFer

All eyez on me
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
17 Haz 2010
Konular
3,383
Mesajlar
18,632
Reaksiyon Skoru
4,033
Online Süresi
95g 2s 29d
Başarım Puanı
445
Madalyalar
8
Yaş
24
MmoLira
2,342
DevLira
-118
En İyi Cevap Puanı
42
Takipçiler
228

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINNiantic, yeni gerçekleştirdiği bir açıklamayla Pokemon Go oyuncularının haritaya PokeStop'lar ekleyebileceğini duyurdu.


Niantic, Pokemon Go'yu güncellemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Gelen son yenilik ise oldukça ilgi çekici. Artık Pokemon Go oyuncuları, oyun haritasına PokeStop ekleyebilecek. Ancak bu işlemin bazı gereklilikleri var ve PokeStop ekleme süreci denetimle ilerleyecek.
Yeni özelliğin betası ilk olarak Brezilya ve Güney Kore'de kullanıma sunulacak. 40. seviyeye ulaşan oyuncular PokeStop adaylık sistemine dahil olacak. PokeStop olmaya uygun görülen yerleri fotoğraflayarak aday olarak sunacak. Eğer aday PokeStop'lar uygun bulunursa haritaya eklenecek. Sistem, temelde gözden kaçan ancak PokeStop olmaya uygun yerleri belirlemek için kullanılacak.

Adaylar arasından uygun olanlar Gym olarak da atanabilecek. Ancak süreç dahilinde oyuncular PokeStop olmasını istedikleri konuma dair bir açıklama da göndermek durumunda kalacak. Değerlendirmeler sonucunda ise konumlar 'önemlerine' göre Gym ya da PokeStop olarak eklenecek.
 

enca6167

Level 2
Üye
Katılım
19 Haz 2012
Konular
0
Mesajlar
72
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
20s 29d
Başarım Puanı
41
MmoLira
21
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Eline sağlık hocam
 

royali

Level 1
Üye
Katılım
18 Ara 2019
Konular
0
Mesajlar
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
4d
Başarım Puanı
2
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Herkese merhaba. aranızda level 40 olan biri varmı? Bulunduğum yere en yakın pokestop 1 km mesafede. Bizim mahallede büyük bir çocuk parkı var. buraya pokestop yada gym istiyorum. Level 40 olan bir arkadaşa konumu ve fotoğraf atsam talepte bulunabiilr mi acaba?
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst