Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


[ONLİNE] TartarusCraft Astaria MMORPG 1.12.2 Zindanlar-Görevler-Takılar-Açık Dünya-102+ 3D Model Ve Fazası

baytuk0

Level 1
Üye
Katılım
23 Eyl 2015
Konular
2
Mesajlar
2
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
24d
Başarım Puanı
15
Madalyalar
0
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Hepinize Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere TartarusCraft Astaria MMORPG v.2.0 Sunucundan Bahsedeceğim. Umarım Konu Tasarımı ve Sunucu Hoşunuza Gidedek, Çünkü Biz Hoşunuza Gidecek Şekilde Tasarladık. Keyif Almanız, Eğlenmeniz Dileğiyle, Hepinize İyi Oyunlar.

NOT: Sunucuya Özel Yapılmış Doku Paketini Otomatik Olarak İndirmezseniz, Websitemizden İndirip Manuel Olarak Kurmayı Unutmayın Yoksa Sununun Tadını Çıkaramazsınız.

IP - Play.TartarusCraft.Net (Bu Sunucuya Giriş Yapabilmek İçin Gereken Adrestir.)

Sunucu Kapesitesi - 50 Kişi (Arttırılabilir)

Sunucu Lokasyonu - Türkiye

Sunucu Türü - MMORPG (Devasa Oyunculu Role Play)

Sunucu Sürümü - 1.12.2

Website - (Burdan Markete Ve Diğer Araçlara Ulaşabilirsin.)
NOT: Aşağıda Göreceğiniz Olan Sistemler Sadece Örnektir, Sunucumuzda Daha Niceleri Mevcuttur Hepsini Anlatmadık Ama Biraz Anlatabilirim. Takılar
3d Modeller,Suda Can Doldurma,Bitkilerin Gerçekçi Kullanımı,Harita Müzikleri,Zindanlar,İksirler,Balıkçılık,Bitki Toplama,Profil Sistemi,Hızlı Menü,Özel Kalkanlar,Petler,Açık Dünya,Farklı Moblar,Sistem Ayarları,Silah Yetenekleri,Zırh Yetenekleri,Keşfetme Sistemi
Ve Dahada Fazlası Bulunmaktadır. Gelip Bu Eğlenceye Sizde Ortak Olun.
Sunucuda ayrıntılı bir demircilik sistemi mevcuttur. Çoğu eşyayı geliştirebilir,parçalayabilir ve eşyalara perşomen ekleyebilirsiniz. Websitemizde ayrıntılı rehberler bulunmaktadır.Verilerini burdan takip edebilirsin. Ayrıca /profil <Oyuncu> ya da /profilim komutunda istatisliklerini başkaları görebilir.Burdan bütün oyuncular eşyalarını gümüş (para birimi) olarak satabilir, ticaret yapabilirler.Ganimet sandıkları içlerinde özel eşyalar barındıran, açmak için anahtar gerektiren özel sandıklardır.


© TARTARUSCRAFT ASTARIA MMORPG
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst