• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


nDishe TR Şikayet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

martysama0135

Mehmetcan Yalçınkaya
TM Üye
Üye
Katılım
4 May 2018
Konular
41
Mesajlar
682
Reaksiyon Skoru
158
Online Süresi
40d 16h 1m
Başarım Puanı
107
Yaş
19
MmoLira
408
DevLira
54
En İyi Cevap Puanı
0
Kişi Benim ilk eski filesimi alıp birinden gibip satmaya kalkıyor gerekli geçenlerde turkmmo ücretli files kısmında Bevis filesinide satmaya kalkıyordu artık böyleleri sonsuza dek engellenmeli.

Kanıt 

Wyvernn

Great Britain
TM Üye
Katılım
9 Mar 2015
Konular
3,475
Mesajlar
9,987
Reaksiyon Skoru
3,186
Online Süresi
114d 17h 13m
Başarım Puanı
390
Yaş
26
MmoLira
256
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
13
Bahsedilen kişinin şuan aktif satış konusu yok. Eğer satış konusu açılır ise tekrardan yönetime bildir butonunu kullanınız gereken yapılır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst