• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Metin2 Pvp Yardımcısı | 2018 | TurkMMO | bykatil199

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

nyami

Level 23
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
35
MmoLira
89
DevLira
3
Arkadaşlar aklımda kalmasın söyleyim @bykatil199 arkadaşımızı kötülemek için söylemiyorum genel olarak söyleceğim bu konuyu. Bilmediğiniz yabancı tip program v.b. yerelere sunucu - karekter gibi bilgilerinizi güvenip giriş yapmayınız. @bykatil199 arkadaşımızın programını ben kontrol amacıyla açtım bilgileri çeken bir yer varmı diye önlem amaçlı sonuç olarak şunu söyleye bilirim tertemiz bir programı var. Kullanıcıların hiç bir verisini çekmiyor programı. @bykatil199 Kendisinin üstünde bir suçlama bırakmak istemiyorum bu yüzden. Sadece güvenliğinden emin olduğunuz yerelere bilgilerinizi emanet ediniz.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
bykatil199

bykatil199

Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Moderatör
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
145
MmoLira
768
DevLira
34
Arkadaşlar aklımda kalmasın söyleyim @bykatil199 arkadaşımızı kötülemek için söylemiyorum genel olarak söyleceğim bu konuyu. Bilmediğiniz yabancı tip program v.b. yerelere sunucu - karekter gibi bilgilerinizi güvenip giriş yapmayınız. @bykatil199 arkadaşımızın programını ben kontrol amacıyla açtım bilgileri çeken bir yer varmı diye önlem amaçlı sonuç olarak şunu söyleye bilirim tertemiz bir programı var. Kullanıcıların hiç bir verisini çekmiyor programı. @bykatil199 Kendisinin üstünde bir suçlama bırakmak istemiyorum bu yüzden. Sadece güvenliğinden emin olduğunuz yerelere bilgilerinizi emanet ediniz.

Zamanını ayırıp yorum attığınız için teşekkürler program 1 ila 2 gün içinde kullanıma açılacak ,

LaSTThanatos

Taladro & Canfeza
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Developer
Paylaşımcı
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1,292
MmoLira
118
DevLira
18
Merhaba , Bayağıdır Üzerinde Çalıştığım Projem Bitti
ve TurkMMO Ailesine Paylaşmakla Gurur Duyuyorum.
Anlatıma Geçeyim;

Kayıt Olmak İçin,
Programı İndirdikten Sonra , Kayıt Olma Tuşuna Tıklayın Açılan Pencereden Kayıt Olun

Fotoğraflar ;

İndirme Linkleri;

İndirme : TIKLA
Virus Total : TIKLA
24 saat içerisinde indirme linkini ve virüstotal ' i yenileyiniz.