• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Reklam Metin2 M24Pro Bot | Anında Teslimat Satın Al ve indir

OyunAlisveris

www.oyunalisveris.com

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

metin2 için alternatif bot yazılımı M24PRO`yu uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Satın Alma Linki :

1-) adresine girip kayıt olmanız gerekmektedir.
2-) Kayıt olduktan sonra bakiye yüklemelisiniz. ( Kredi kartı, havale/eft, mobil ödeme ( faturalı-faturasız ) gibi pek çok ödeme yöntemi var )Ardından bakiyenizle M24Pro`yu satın alabilirsiniz :

Kodunuz satın aldıktan hemen sonra anında teslim edilecektir.

Videoda kredinin nasıl kullanılacağını izleyebilirsiniz
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst