Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

'Sen hangi takımı tutuyorsun?'

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
926
MmoLira
0
DevLira
0
Aziz Yıldırım, Galatasaray'ın UEFA Kupası'ndan elenmesi hakkında yorumunu isteyen bir gazeteciyi tersledi.
proxy.php?image=http%3A%2F%2Fstatic.guncel.net%2Farchive%2F9463%2FqePPaER5j6f.jpg&hash=eb56f0f8a7b9f3763488e945c76785a3

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Yalova'da yenilenen Fenerbahçeliler Derneği'nin açılışına katıldı.

Takımının Bursaspor ile bu akşam oynayacağı karşılaşma öncesi yöneticiler Mahmut Uslu, Nihat Özdemir ve Murat Özaydınlı ile Yalova'ya gelen Aziz Yıldırım, Gazipaşa Caddesi üzerinde bulunan dernek binasının önünde sevgi gösterileriyle karşılandı.

Yoğun ilgi gören Yıldırım, yenilenen dernek binasının açılış kurdelesini Dernek Başkanı Nedim Güven ile birlikte kesti.

Yıldırım, gazetecilerin sorularını yanıtlamazken, ''Galatasaray'ın Şükrü Saraçoğlu'nda UEFA finali oynama amacının gerçekleşmemesi konusundaki'' düşüncesini soran bir gazeteciye ''Sen hangi takımı tutuyorsun?'' diye sordu. Gazetecinin ''Galatasaraylıyım'' yanıtı üzerine Yıldırım, ''Sen ne düşünüyorsan ben de onu düşünüyorum'' dedi.

USLU: GÜIZA FENERBAHÇE'DE MUTLU

Bu arada açılışa katılan Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Lugano ile görüşmelerin devam ettiğini, en kısa sürede yeniden anlaşma sağlamak istediklerini belirtti.

Uslu, Güiza'nın İspanya'ya geri dönmek istediği şeklinde ülkesinin medyasına yansıyan demeçler konusunda ise, ''Bunları siz yazıyorsunuz, sonra siz soruyorsunuz. Yalan, öyle bir şey yok. Güiza burada gayet mutlu. Zaten 4 sene burada sözleşmesi var. Onun tek derdi ülkesinin milli takımında oynamak'' dedi.