Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


HTC'nin Exodus adlı blockchain telefonu sonbaharda çıkacak

Celeronn11

Hello System Admin
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
8 Eki 2017
Konular
1,161
Mesajlar
5,718
Reaksiyon Skoru
1,501
Online Süresi
115g 17s 11d
Başarım Puanı
315
MmoLira
432
DevLira
-217
En İyi Cevap Puanı
8
Takipçiler
26

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINHTC'nin blockchain teknolojisiyle güçlendirilmiş akıllı telefonu sonbaharda piyasaya sürülecek. HTC Exodus adını taşıyan telefonla ilgili son bilgiler haberimizde...

Mayıs ayında HTC'nin blockchain destekli bir akıllı telefon çıkaracağını duymuştuk. Ancak şirket bu güne kadar Exodus adlı telefonun ne zaman piyasaya süreceğini açıklamadı. Detaylara geçmeden önce söz konusu akıllı telefonu çoklu kripto para cüzdanı Exodus ile karıştırmamak gerektiğini belirtelim.

Şirket bugün blockchain destekli akıllı telefonun önümüzdeki sonbaharda satışa sunulacağını ve cihazın "anahtarla kurtarma özelliğine sahip ilk soğuk cüzdan telefonu" olacağını resmen doğruladı. Ne yazık ki, telefonla ilgili detayların çoğu hala bilinmiyor. Ancak cihazla ilgili daha fazla bilgi edinmek için HTC'nin Exodus ile ilgili hazırladığı kaydolabilirsiniz.

HTC Exodus kripto para işlemlerini kolaylaştıracak

Blockchain teknolojisini destekleyen akıllı telefon şüphesiz ki kripto para fanlarına hitap edecek bir dizi özellik sunacak. Cihaz muhtemelen kullanıcıların kişisel şifreli verilerini, kripto para ve anahtar detaylarını buluttan ziyade telefon hafızasına kaydetmelerine izin verecek. Ayrıca merkezi olmayan uygulamalar (DApp) ve uygulama mağazasının da masada olduğunu belirtelim.
HTC, kullanıcıların şifrelenmiş verilerini kontrol altına alabilmesine yardımcı olmak için blockchain odaklı bir uygulama oluşturmak istiyor. Hatta şirketin bu konuda Cryptokitties oyununun geliştiricileriyle iş birliği yaptığına yönelik söylentiler var. Söz konusu uygulamanın yakında yayınlanacağı ve Exodus piyasaya sürülmeden önce HTC'nin premium akıllı telefonları için kullanıma sunulacağı gelen haberler arasında.
 

kr3203

Level 1
Üye
Katılım
9 Ara 2019
Konular
0
Mesajlar
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
3d
Başarım Puanı
2
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Exodus is a great thing, but as a wallet, I usually use
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst