Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


“Ateşli Top” - Tanklar İçin Futbol Yarışması (Güncel)

Pentagon01

Level 41
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
6 Nis 2014
Mesajlar
43,505
Beğeniler
1,219
MmoLira
230
DevLira
0
#1
Hepsinin bittiğini zannediyorlardı... ancak futbol kutlamaları devam ediyor!

5 Temmuz 16:00 - 9 Temmuz 12:00 Arası

Nasıl gol atılacağını yeni "Tank Futbolu" etkinliğinde herkese gösterin! Futbol oynayın ve özel bir çıkartma azanın: Ateşli Top!
Tank futbolu için özel spor tank modelleri tasarlandı. Önceden zırhlı birer canavar olarak tanımlanan bu araçlar artık gerçek birer spor makineleri; özel alaşımlardan oluşan hafif bir gövde, özelleşmiş yarış şasesi ve elbette turboşarjlı bir motor. Bu öaraçlar özel namlı ağız baskısı telafi sistemi sayesinde önemli güçlendirmelere sahipler!
İlk olarak namlı ağız baskısı telafisi “Munchausen” zırhlı araçların hendeklerin, duvarların ve su engellerin üstesinden gelebilmesi için tasarlandı. Ancak sıradan mermilerin kullanılmasına izin vermediği için pratikte uygulamaya geçirilmedi. Bundan dolayı Dünya Tank Futbol Federasyonu bu özelliği maçlar için kullanıma uygun hale getirdi.
Bu ağız baskıları ile birlikte özel bir barut kullanıldığıdna topun yönünde güçlü bir itme yaratılabilir. Bu fırsatı kullanarak sarsıcı saldıılar yapılabilir, düşmanlar geri püskürtülebilir ve top tutulabilir.
2 etkinlik oynanabilir:

  • 3 vs 3 rastgele oyuncular (takımda olmayan)
  • 4 vs 4 filolar

En az %30 etkinlik ile bir savaş kazanarak “Ateşli Top” çıkartmasının sahibi olun (maç bitene kadar alanı terk etmeyin)
Maçlar beşer dakikalık iki yarıdan oluşmaktadır. Beraberlik durumunda oyuncular her biri 1.5 dakika süren 2 uzatma periyodu daha oynayacaklar. Yalnızca topun oyunda olduğu süre hesaba katılacaktır. İki uzatma devresinde sonra eşitlik bozulmazsa galibiyet her iki tarafa da verilmeyecektir.
Başka kural yok - Vur, Durdur ve GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!
 
Üst