Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


“Ateşli Top” - Tanklar İçin Futbol Yarışması (Güncel)

|herkul01|

Level 44
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Katılım
6 Nis 2014
Konular
24,746
Mesajlar
50,320
Reaksiyon Skoru
1,931
Online Süresi
20d 10h 6m
Başarım Puanı
845
MmoLira
1,171
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Hepsinin bittiğini zannediyorlardı... ancak futbol kutlamaları devam ediyor!

5 Temmuz 16:00 - 9 Temmuz 12:00 Arası

Nasıl gol atılacağını yeni "Tank Futbolu" etkinliğinde herkese gösterin! Futbol oynayın ve özel bir çıkartma azanın: Ateşli Top!
Tank futbolu için özel spor tank modelleri tasarlandı. Önceden zırhlı birer canavar olarak tanımlanan bu araçlar artık gerçek birer spor makineleri; özel alaşımlardan oluşan hafif bir gövde, özelleşmiş yarış şasesi ve elbette turboşarjlı bir motor. Bu öaraçlar özel namlı ağız baskısı telafi sistemi sayesinde önemli güçlendirmelere sahipler!
İlk olarak namlı ağız baskısı telafisi “Munchausen” zırhlı araçların hendeklerin, duvarların ve su engellerin üstesinden gelebilmesi için tasarlandı. Ancak sıradan mermilerin kullanılmasına izin vermediği için pratikte uygulamaya geçirilmedi. Bundan dolayı Dünya Tank Futbol Federasyonu bu özelliği maçlar için kullanıma uygun hale getirdi.
Bu ağız baskıları ile birlikte özel bir barut kullanıldığıdna topun yönünde güçlü bir itme yaratılabilir. Bu fırsatı kullanarak sarsıcı saldıılar yapılabilir, düşmanlar geri püskürtülebilir ve top tutulabilir.
2 etkinlik oynanabilir:

  • 3 vs 3 rastgele oyuncular (takımda olmayan)
  • 4 vs 4 filolar

En az %30 etkinlik ile bir savaş kazanarak “Ateşli Top” çıkartmasının sahibi olun (maç bitene kadar alanı terk etmeyin)
Maçlar beşer dakikalık iki yarıdan oluşmaktadır. Beraberlik durumunda oyuncular her biri 1.5 dakika süren 2 uzatma periyodu daha oynayacaklar. Yalnızca topun oyunda olduğu süre hesaba katılacaktır. İki uzatma devresinde sonra eşitlik bozulmazsa galibiyet her iki tarafa da verilmeyecektir.
Başka kural yok - Vur, Durdur ve GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst