Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yasaklı Eklentilere Karşı Önlemler - Temmuz

|herkul01|

Level 44
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
Yarışma
Katılım
6 Nis 2014
Konular
24,783
Mesajlar
50,613
Reaksiyon Skoru
1,992
Online Süresi
22g 10s 39d
Başarım Puanı
845
Madalyalar
1
MmoLira
1,205
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN233 hesabın War Thunder'a erişimi, yasaklı istemci eklentileri kullandıkları için yasaklandı.

Müttefiklerinize de düşmanlarınıza da aynı ölçüde adil olun: Bu War Thunder'da oyuncuların savaştan keyif almasını sağlayan en önemli kuraldır.
Dikkat!

War Thunder oyun sistemleri sayesinde yasaklı eklentiler çoğu zaman çalışmaz, diğer durumlarda da ciddi bir avantaj sağlamaz. Buna rağmen u eklentilerin reklamları akıl almaz sözler verilerek yapılır. En sonunda bu elentilerin asıl amacı sizin paranızı almaktır, bu eklentilerin geliştiricileri sizin için değerli olan hesabınıza ne olacağıyla ilgilenmezler.
Görebileceğiniz gibi bazı oyuncular bu cömert sözlere kanmışlar.
Ceza Kaçınılmazdır

Onursuz oyuna izin vermeyeceğiz. War Thunder'da oldukça etkili bir algoritma kullanıyoruz. Bu sistem oyuncuların davranışının, onlara istemci tarafından sunulan bilgiden fazlasını içerip içermediğinin anlaşılamasına dayanıyor, hizmet bilgisi daha çok oyun istemcisinin kendi ihiyaçları için amaçlandı.
Başka bir şekilde söylemek gerekirse War Thunder'da yasaklı eklentileri kullanmak olanaksızdır. Dürüst oyuncular için tanıma algoritmamız yanlış alarmların önleyecek şekilde geliştirildi. Her şüpheli oyuncu tanıma algoritması tarafından tespit edildikten sonra çalışanlarımız tarafından ayrıca inceleniyor.
Şeytana Uymanın Bedeli - Hesabınıza Etkisi

Hayır. Yasaklı eklenti bir defa dahi çalıştırılmış olsa da, kuzeniniz hesabınıza giriş yapıp yasaklı eklentiyi kullanmış, yada şifrenizi kıran kediniz siz yokken bu eklentileri kullanmış olsa bile hesabınızı geri vermeyeceğiz.
Peki ya gerçekten hesabınız çalındıysa ne yapmalısınız? Buna izin vermemelisiniz!
Hesabınızı Korumak Çok Kolay:

  • E-posta şifrenizden farklı, karmaşık bir şifre kullanın.
  • sistemini etkinleştirin ( ) - hesabınızı korumanız için çok kullanışlıdır.
  • Sadece çalışmamakla kalmayıp aynı zamanda hesabınızı çalma amacı taşıyabilen ve yasaklı olan eklentilerin tuzağına düşmeyin.
  • Hesabınızı kimseyleyle paylaşmayın.
Adil oynayın. Öylesi çok daha eğlenceli!
War Thunder Ekibi
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst