Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yasaklı Eklentilere Karşı Önlemler - Temmuz

Pentagon01

Level 41
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
6 Nis 2014
Mesajlar
43,505
Beğeniler
1,219
MmoLira
230
DevLira
0
#1
233 hesabın War Thunder'a erişimi, yasaklı istemci eklentileri kullandıkları için yasaklandı.
Forumdan kapatılmış hesapların listesine bakın
Müttefiklerinize de düşmanlarınıza da aynı ölçüde adil olun: Bu War Thunder'da oyuncuların savaştan keyif almasını sağlayan en önemli kuraldır.
Dikkat!

War Thunder oyun sistemleri sayesinde yasaklı eklentiler çoğu zaman çalışmaz, diğer durumlarda da ciddi bir avantaj sağlamaz. Buna rağmen u eklentilerin reklamları akıl almaz sözler verilerek yapılır. En sonunda bu elentilerin asıl amacı sizin paranızı almaktır, bu eklentilerin geliştiricileri sizin için değerli olan hesabınıza ne olacağıyla ilgilenmezler.
Görebileceğiniz gibi bazı oyuncular bu cömert sözlere kanmışlar.
Ceza Kaçınılmazdır

Onursuz oyuna izin vermeyeceğiz. War Thunder'da oldukça etkili bir algoritma kullanıyoruz. Bu sistem oyuncuların davranışının, onlara istemci tarafından sunulan bilgiden fazlasını içerip içermediğinin anlaşılamasına dayanıyor, hizmet bilgisi daha çok oyun istemcisinin kendi ihiyaçları için amaçlandı.
Başka bir şekilde söylemek gerekirse War Thunder'da yasaklı eklentileri kullanmak olanaksızdır. Dürüst oyuncular için tanıma algoritmamız yanlış alarmların önleyecek şekilde geliştirildi. Her şüpheli oyuncu tanıma algoritması tarafından tespit edildikten sonra çalışanlarımız tarafından ayrıca inceleniyor.
Şeytana Uymanın Bedeli - Hesabınıza Etkisi

Hayır. Yasaklı eklenti bir defa dahi çalıştırılmış olsa da, kuzeniniz hesabınıza giriş yapıp yasaklı eklentiyi kullanmış, yada şifrenizi kıran kediniz siz yokken bu eklentileri kullanmış olsa bile hesabınızı geri vermeyeceğiz.
Peki ya gerçekten hesabınız çalındıysa ne yapmalısınız? Buna izin vermemelisiniz!
Hesabınızı Korumak Çok Kolay:

  • E-posta şifrenizden farklı, karmaşık bir şifre kullanın.
  • İki-adımlı-doğrulama sistemini etkinleştirin (nasıl yapacağınıza dair destek sayfası) - hesabınızı korumanız için çok kullanışlıdır.
  • Sadece çalışmamakla kalmayıp aynı zamanda hesabınızı çalma amacı taşıyabilen ve yasaklı olan eklentilerin tuzağına düşmeyin.
  • Hesabınızı kimseyleyle paylaşmayın.
Adil oynayın. Öylesi çok daha eğlenceli!
War Thunder Ekibi
 
Üst