Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Project 206: Kızıl Alman

|herkul01|

Level 44
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
Yarışma
Katılım
6 Nis 2014
Konular
24,783
Mesajlar
50,613
Reaksiyon Skoru
1,991
Online Süresi
22g 10s 39d
Başarım Puanı
845
Level
0
Madalyalar
1
MmoLira
1,202
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
0
Ticaret - 0%
0   0   0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINÖzet: Hızlı ve ölümcül bir Sovyet torpido botu, Alman ağacında seviye II'de yer alacak, hızlı ateş eden otomatik toplar ve dört torpido ile donatılmış.
Tarihçe
NATO raporlama ismi "Shershen sınıfı" olan Project 206, soğuk savaş döneminden, 1950'leirn sonunda Project 183 "Bolshevik" gemilerinin yerini alması için geliştirilen bir Sovyet torpido gemisidir. Yeni Project 206, öncülü Bolshevik ile benzer fikirler kullanılarak geliştirildi; bunlar ucuz olması ve bakımının kolay olmasıydı. Dahası, Project 206 torpido botları öncülüne çok benzer bir tasarıma sahip olup genellikle durgun sular ve kıyı görevleri için tasarlanmıştır.
Bu sınıfın ilk gemisi 1960 yılında tamamlandı ve Sovyet Donanması hizmetine girdi. Üç Sovyet tershanesi Project 206-sınıfı torpido botlarını SSCB için üretiyordu ancak bir kısmı parça parça, Yugoslav işçiler tarafından birleştirilmek üzere Yugoslavya'ya gönderildi. Project 206-sınıfı torpido gemileri Sovyet Donanmasının yanı sıra Doğu Almanya, Bulgaristan, Mısır, Vietnam, Kuzey Kore ve gemileri az sayıda kullanan birçok diğer ülke tarafından kullanıldı. Project 206 1990'larda büyük ölçüde hizmetten çıkmasına karşın Mısır ve Vietnam hala bazı Project 206 araçlarını kullanmaktadırlar.


War Thunder'da Project 206 donanma kapalı beta testinde, Alman ağacının ikinci seviyesinde yer alacak ve kullanılabilecek. Öncülü the Project 183 “Bolshevik” gemisine kıyasla Project 206 neredeyse her konuda çıtayı biraz daha yükseltiyor ve aracın muharebe beerileri göze çarpan ölçüde iyileştiriliyor. Project 206’nın temel özelliği iki adet tamamen dönebilen çok amaçlı ikiz 30mm top tareti taşıması, bunlarn biri kıçta diğeri ise pruvada yer alıyor. Bu toplar iyi balistik özellikler sağlıyor ve bol mühimmata sahip ancak oyuncular silahların çok hızlı ısınma eğilimini göz ardı etmemeliler. Bunun anlamı, bu geminin kaptanlarının savaşın otasında istenmeyen ısınma sorunlarına maruz kalabileceğidir.

Duvar Kağıdını İndir:
İlginç Bilgi: Yugoslavya gemileri parçalar halinde alıp birleştiren tek ülkedir. Toplamda 11 gemi parçalar halinde Yugoslavya'ya gönderilmiştir. Diğer bütün kullanıcılar tamamen Sovyet yapımı olan gemiler almışlardır.
Ek olarak Project 206 geminin her iki tarafından yer alan iki torpido fırlatıcı ile donatılmıştır, bu torpidolar ile kruvazörler ve muhripler gibi en büyük rakiplerinize karşı bile savaşabilirsiniz, ayrıca 12 su altı bombası da oyuncunun hizmetine olacak. Bolshevik'in adımlarını takip eden Project 206 doğal olarak son derece hızlı bir bot. Saatte 45 deniz mili (83 km/sa) gibi bir hıza ulaşabilen Project 206 şu an War Thunder'da ki en hızlı gemilerden.
Her zaman düşmana yüksek hızlı ölüm ve yıkım getirmek isteyenlerden misiniz? Project 206 bunu gerçekleştirebilir ve War Thunder donanma kapalı beta testinde sizi bekliyor!
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst