Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Dokunmatik Kalemlere İlgi Azlığı - Yarar ve Faydaları

5.00 yıldız(lar) 2 Oy

Uruk-Hai

My Fighting Uruk-Hai!
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
221
DevLira
0

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Merhaba TurkMMO ailesi.
Özellikle inc. boyutuna önem veren kullanıcılar için bazı zamanlarda iş takviyesi, oyun ve ekran hareketlerini kontrol etmekte kullanılan bu dokunmatik kalemler son zamanlarda ilgisini neredeyse kaybetmiş durumda. Karşımıza Samsung Note serisi ile giren dokunmatik kalemler bazı firmalar tarafından hiç tercih bile edilmedi. Şimdi hep beraber yararları ve faydaları ile dokunmatik kalemlere yönelelim ve bilinmeyen taraflarını daha çok hayatımıza dahil edelim. :)

Grafik ve Sanat severler adına:
Özellikle yeni dönem çizimler ve mimari boyutları sanal ortama aktarmak bin işe bedeldi. Şimdi belirli cihazların bağlantısı sayesinde bu artık belki çocuk gelişimi için bile kullanılabilen bir olgu haline geldi. Mimari çizimler, sanatsal çizimler ve göze hitap eden yaratıcılığınızı konuşturan her çizimi rahatlıkla sanal ortamlarda değerlendirebiliyorsunuz.

Daha çok teknoloji adına:
Bilim ve Teknoloji olarak ilerlemek isteyen insanoğluna belkide katkı payı olarak sunulan en güzel pratik icatlardan biriside dokunmatik kalem anlayışıdır. Yeni çizimlerini 3D yazıcılara yüklemek isteyen özellikle sağlık adına bir şeyler yapmak isteyen insanların vazgeçilmez tercihleri modelleri farklı olsa da dokunmatik kalem ürünleri oluyor. Bu sayede belki bizim için önemsiz ve küçük gözüken bazı olaylar, bazı insanlara plastik cerrahiler tarafından uzuv olarak cerrahi ediliyor. Bunun değerini anlamak gerçekten büyük bir mesele.

İş, Ofis hareketleri ve Promosyoncular adına:
Estetiği, rahatlığı ve kullanım yeri olarak kendi sektöründe ki yerini koruyan ve toplumda ki yerini daha çok iş hayatına adayan bir icattan bahsediyorum sizlere :) Her an not tutmanızı sağlayacak, karalamanıza her türlü kolaylığı verebilecek ve belkide kendine has fontları ile sunum yapanlara ayrı bir hava katabilecek bir icat. :) Laptop, tablet ve ınc ekranı geniş olan telefonlarda kendinizi her an her şeye hazır hissettiren ve "-Bunlar iş mi? Gönder gelsin ben notumu tutar ileride ilgilenirim" demenizi de sağlayacak :) İş promosyona gelince her kitleye hitap etmek isteyen katılımcılar kendi firmalarının reklamlarını bir kaleme işleyerek dağıtıyorlardı. Fakat geleceğe açık olan firmalar bu olaya çok ufak bir dokunuş yapıp kalemin arka çevirme haznesine bir dokunmatik ped yerleştirdiler ve bu sayede o kaleme sürekli ihtiyacı olan müşteri aynı zaman da firmanın da reklamını her yerde tanıtmış oluyordu. :)

Şey sanırım o firmaların teki de bizim firmamız : :)

Velhasıl kelam:
Hayatınıza duygusal ve sektörel açıdan bazı ufak dokunuşlar, çizimler hatta sanat çalışmaları katmak ve bir adım önde hissetmek istiyorsanız teknolojinin size sağladığı bu imkana fırsat verin. :) TurkMMO için hazırladığım bu içerik tamamen bana aittir. Sizlere iyi bir anlatım yapmak istemiştim, sürçü lisan eylediysek affola! :)

Wyvernn

Game Startup
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Dergi Editörü
Turnuva Organizatörü
Grafiker
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 100%
3   0   0
MmoLira
598
DevLira
6
Uygun bölüme taşındı ve yararlı olacağı için sabitlendi.

ßyMesMes

Sıradışı Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Paylaşımcı
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
34
DevLira
0
Paylaşım için teşekkürler, bilgilendirici. Hitap ettiği kitle belli ama yine de azımsanacak bir kitle değil. :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Uruk-Hai

Uruk-Hai

My Fighting Uruk-Hai!
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
221