• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Yeni Kurallar Ana Tartışma Konusu

• Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 2K

FKT

Level 4
@admin Diğer arkadaşların fikirlerine hemen hemen katılıyorum fakat farklı bir olay daha gelmesi lazım foruma bir şey paylaşıyorsun adam geçiyor ne beğeniyor ne yorum yapıyor indiriyor kullanıyor sorunu varsa zora düştüyse gelip yorum atıyor bunun öğnüne geçmek için konun linklerini beğenince gelsin yorum yapınca gelsin şeklinde olabilir forumada aktiflik getirebilir diye düşünüyorum iyi forumlar.
Öyle çok abartmaya gerek yok ben şahsen o tarz forumlardan gıcık kapıyorum. Ama şöyle bir şey getirilebilir. Atıyorum metin2 Development kategorisindeki linkleri görmek için en az 3 konu ve 30 mesajın olmalı. Abartılmadan yapılabilir yani. Kayıtsız kullanıcılar linki görmez. Kayıt olanda hemen göremez biraz aktif kalır gibi.

Ya da forumda online süresi sistemi var. En az 3 saat online kalmış olmasılısın gibi bir şey olabilir
@admin

cinicin

Level 7
Satış olayı, warez olayı hakkında belirteceklerim, warez edilme olayı serbest bırakılmalı, satış yapan arkadaşlar, bu işi para kazanmak için yapıyorlarsa biraz kendilerini geliştirsinler, dinamik kütüphaneden çektirsinler kodları kütüphaneyide lisanslasınlar madem o kadar iyi biliyorlarsa.

Birde ufak bir sitemde bulunacağım

Şu "paylaşım için teşekkürler" yorumlarını ve şu konu spamlama olaylarını yasaklasak yeni bir kural ile forum çok daha kaliteli olur. En azından dev. Kategorisinde. Bir konu paylaşılıyor, bir hata ile karşılaşıyorum yorumlara bakayım başkalarında da aynı sorun varmı, 10 sayfa teşekkür yorumu geçmek zorunda kalıyorum. Beğen butonu var, konu oylama bölümü var bunları kullanmak bu kadarmı zor. Mesaj kasacaklar diye konular kirleniyor. Bende öyleydim foruma ilk kayıt olduğum zamanlar ancak o zamanlar küçüktük bu bahsettiğim olayları yapanlar forumda rütbeli kişiler. Forumda dev. kategorisini takip ediyorum ve push bildirimler açık, ben sırf bu çöp konu spamlarından dolayı push bildirimleri kapatmak zorundamıyım o kategoride. Lütfen kişisel algılanmasın kimseyle kişisel sorunum yok ancak forumdan soğutuyor bu tür olaylar. Bölüm yetkilileri bana göre ilgili oldukları bölümde yeterli bilgiye sahip değiller, yeterli değil hiç bilgiye sahip değiller. Tekrardan yazıyorum kişisel değil, yanlış anlaşılmasın.

Konuya teşekkür yorumu atmak yerine söyle bir öneride bulunabilirim, yapılmasının çok zor olmayacağını düşünüyorum. Bir çok forumda bulunan linkleri görmek için reaksiyon verme gibi soğutan bir sistemdense sayaç tarzı bir şey eklenebilir linki görmek için basılması gereken yere basıldığında artacak şekilde bu sayede konuyu paylaşan kişi içinde bir dönüt olmuş olur. Olmasada olur beğen ve konu oylama da yeterli, yeter ki mesaj spamlanmasın şu konular altında.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)