• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

demirci + basma yolları

bananesanane

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
8
MmoLira
0
DevLira
0
evet ilk olarak demircimize gidiyoruz ama ortalık sakin olsun demircide sizden başka hiçkimse + basmasın ch3 ch4 gibi yerlerde + basın ondan sonra yaşlı kadına gidiyoruz eğer şanlısın derse korkmayın yanma riski daha azalır eğer paraya kıyıyosanız tılsımda alabilirsiniz işinize yarar ondan sonra demirciye gidiyoruz ve itemi üstüne koyduğumuzda ilk cıkana tamam diyoruz ondan sonra evet hayırlı bişey çıkar onda 3-4 dk beklioruz demirci alnını peş peşe 3-4 kere silerken + basıyoruz kanıtlayım +0 dolunayı 1 günde bu şekilde +6 yaptım ve kırılmadı ve daha bir sürü itemi bu şekilde bastım. Yorumlarınızı bekliyorum...:cool:

Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
Benim Bildiğim Bir Yöntem Daha Var Şimdi +bascagimiz itemi demirciye koyuyuoruz evete basılı tutuyoruz demırci elındekı seyi 3 kez kafasına surtuyor ve + basılıyo