Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Arda:Keşke Herkez DestekLeseydi

№ÊΚ

Level 5
TM Üye
Üye
Katılım
14 Mar 2009
Konular
242
Mesajlar
752
Reaksiyon Skoru
20
Online Süresi
0
Başarım Puanı
107
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0


Arda, ağlamaklı bir ifadeyle yaptığı açıklamada, "zor zamanlarda karakterli oyuncular olmak zorundayız. Taraftardan özür diliyoruz. Tüm mücadelemizi verdik" dedi.

Kötü goller yediklerini söyleyen genç yıldız, "Avrupalılar hatayı affetmiyor, bulduklarını atıyor. Böyle elenmek üzücü. Özellikle 2-0'dan 3-2'ye gelmesi. Söyleyeceğim çok az şey var. Herşey klasik cümle olacak. Kaybettik, üzgünüz, yapacak birşey yok. Taraftarımız UEFA Kupası'nı hediye vermek istedik ama olmadı" diye konuştu.

Arda, finalin Fenerbahçe'nin stadında oynanacak olmasıyla ilgili olarak "keşke herkes bizi destekleseydi. Fenerbahçeliler, Beşiktaşlılar... Final Fenerbahçe Stadı'nda diye insanların kalbine inecekti. Bu kadar sıkıntı ve korku vermeye gerek yoktu. Bizim için önemli olan Türkiye'nin başarılı olması. Taraftarımızdan özür diliyoruz" dedi.

Hamburg rövanşında sakat sakat oynayan Arda, "biz her zaman fedakarlığa hazırız. Sabah yüremiyordum. Keşke oynamasaydım da takım turu geçseydi. Yanlış birşey söyleyip insanları üzmek istemiyorum" şeklinde konuştu.

Arda, "Guerrero'nun vurduğu top gol olunca yıkıldım. Yeni oynayan arkadaşlarımız da var. Stopersiz, sol beksiz oynuyoruz. Kalan oyuncularla oynamaya çalışıyoruz. Zaman zaman biz de onlara yardım etmeye çalışırken sıkıntı çekiyoruz. Böyle kritik anlarda tecrübesizlikler gol oluyor" diyerek sözlerini tamamladı.
Kaynak : CNN Türk
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst