• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

EmirTasarım # Logo,Profil,Kapak,Tanıtım Büyük İndirimler +25 Referans Kalitesi ile Hizmetinizde !

4.00 yıldız(lar) 2 Oy

Emiir0025

Level 4
TM Üye
Üye
Ticaret - 100%
1   0   0
Konular
7
MmoLira
190
DevLira
0

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

K O N U G Ü N C E L L E N M E A Ş A M A S I N D A !

# KONU SON GÜNCELLEME #
14 OCAK PAZARTESİ - 2018-

HAKKIMDA BEN KİMİM ? NELER YAPARIM ?
Merhabalar Benim adım Emirhan 21 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum üniversite 2.sınıf öğrencisiyim. Grafik tasarım ile uzun zamandır ilgilenmekteyim asıl branş alanım web tasarrım kodlama Tasarım işine yeni girdim öncelerden bir bilişim firması ile çalışmaktaydım şirket logoları yapıyordum artık işten ayrıldım ve oyun mecralarındaki logo tasarımlarıyla ilgilenmeye başladım ve tasarımlarımın ücretli olarak satılmasını istediğim için Burada böyle bir konu açmaya karar verdim. Gün geçtikçe yeni tasarımlarım konuya eklenecektir. Ve Referans görselleri Sürekli güncellenecektir.

Ücretlendirme HAKKINDA !
Ücretlendirmeler hakkında bilgi almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.
Toplu alımlarda indirimlerimiz vardır...
İsteğe göre farklı tasarımlarda yapılabilir,müşteriye göre istenilen tasarımlar yapılır.

--- Tasarımlar asgari boyutta teslim edilir; JPG, PNG, GIF, Olarak.
--- Ek ücret karşlıgında PSD olarakda teslim edilebilir...

Fiyatlarımız sadece örnek tasarımlarımızdan alan kişiler için bu kadar uygundur. Kişiye özel zevkinize göre başdan logo tasarımı en az 20 tl den başlar +20 TL
ve Üzeri.

Neler YAPARIM !

--- Logo Tasarım.
--- Animasyonlu Facebook Logo ve Kapak tasarım.
--- Facebook Sponsor gönderi tasarımları.
--- Tanıtım Rehberi.
--- Web Site MHMS ve WMCP.
--- Wiki Tasarımları.
--- Oto Pack Tasarımı.
--- Login/Loading Tasarımları.
--- GİF Tasarımları.
--- Nesne Market Tasarımı.

ÖDEME YÖNTEMLERİ
Ödeme Yöntemi: - Banka hesap no üzerinden satış yapılabilir.
Finans Bank, Akbank, Denizbank ve Yapıkredi gibi bankalar üzeriden EFT veya Havale şeklinde ücret alınmaktadır.
- Müşteri isteği üzerine Online item alış veriş yapılabilen web siteler üzerinden de ilan açılarak satış yapılabilir, Turkmmo , Oyun alışveriş vb gibi.
Hertürlü ödeme seçeneğine açıgımdır müşteri nasıl ödemek isterse.

NOT: Ödeme yapıldıktan sonra herhangi bir sorun olduğu zaman Müşteriye para iade hizmetimiz vardır ancak sadece %50 bir onda geri ödeme yapılmaktadır.

İLETİŞİM ADRESLERİM

İ
İletişim kurabilirsiniz.
Diğer İletişim Adresleri
E-posta: [email protected]
Facebook: emirhan.erturk.146

Örnek Tasarımlarımızdan satın almak zorunda değilsiniz kendi zevkinize göre bizlere tasarım, yaptırabilirsiniz.

Referanslarımdan bazıları şunlardır; Philia2 , Worth2 , Hendia2 , Stroke2, Lesta2 , Karaca2 , Rebirth2 , Elysion2 , Zeval2, Destan2 , Loria2 , Foran2 , Zerosia2 , Truva2 , Rom2 , Xenia2 , Awin2 , Cesaret2 , M2-Zed , Metin2Modern , Federal2 , Romen2 , Misali2 , Gurur2 , Gün geçtikçe daha fazla kişiye hizmet sunmaya devam ediyorum.

K O N U G Ü N C E L L E N M E A Ş A M A S I N D A !

REFERANS GÖRSEL
REFERANS GÖRSELLERİNDEN BAZILARI EKTE BULUNMAKTA!

Philia2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 12 OCAK

***Animasyonlu kapak tasarımı yakında eklenecek...
Elysion2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 30 KASIM
LORIA2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 26 KASIM
REBİRTH2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 25 EKİM
KARACA2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 23 EKİM
WORTH2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 28 EYLÜL
HENDİA2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 4 EKİM

MAXTOR2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 6 EKİM
MİSALİ2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 5 EKİM
ZEVAL2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 14 ARALIK
XENİA2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 30 AĞUSTOS
AWİN2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 17 TEMMUZ
FEDERAL2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 21 AĞUSTOS
MODERN2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 8 EYLÜL
ROMEN2 / YENİ REFERANS TASARIMLARI / 30 AĞUSTOS

[/SPOILER]
LOGO ÇALIŞMALARIM!

LOADİNG ÇALIŞMALARIM!

SET TASARIM ÇALIŞMALARI
Set Tasarım 1 HellisMt2 Örnek Tasarım !

Set Tasarım 2 Marasis2 Örnek Tasarım !
Set Tasarım 3 M2-Zed Örnek Tasarım !

Set Tasarım 4 Nares2 Örnek Tasarım !

POP-UP TASARIM ÇALIŞMALARI

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

kucukaslantevfik

TM Üye
Üye
Ticaret - 100%
1   0   0
Konular
106
MmoLira
184
DevLira
6
bir profesyonel kardeşimiz daha forumda satış konusu açmış hayırlı olsun profesyonel kardeşim bu forum profesyonel insanlar için gayet kullanışlı gayet güzel bir forum ve son olarak çiçeler çok güzel

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Emiir0025

Emiir0025

Level 4
TM Üye
Üye
Ticaret - 100%
1   0   0
Konular
7
MmoLira
190
DevLira
0
bir profesyonel kardeşimiz daha forumda satış konusu açmış hayırlı olsun profesyonel kardeşim bu forum profesyonel insanlar için gayet kullanışlı gayet güzel bir forum ve son olarak çiçeler çok güzel
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim.