Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[Destek Konusu] Black Desert - Sormak İstediğiniz Sorular / Oyun İçi Sorunlarınız

Konu Sahibi
Konu Sahibi
0lumGunu〤

0lumGunu〤

Ben senim, sen ben arama boşuna
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Grafiker
Yönetici
Paylaşımcı
Konular
3,860
Reaksiyon Skoru
1,533
Online Süresi
62g 1s 21d
Başarım Puanı
415
Madalyalar
2
  • 1. Bilgisayar Masası Turkmmo Yarışması
  • 4. Logo Yarışması
MmoLira
129
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
11
Takipçiler
36
iyi ama baska afk bırakanlarda var sabaha kadar cok guzel onlıne kalıyorlar ben neden kalamıyorum bende bır sıkıntı var demekkı ayrıca bos bırakmıyoum balıga bırkıyorum veya at kasmasına bırakıyorum yanı ozaman bır tusa bısey sıkıstırsam afk gorunmesın dıye olurmu
Farklı programlar var bunlar için diye biliyorum, detaylı araştırma yapmadım ama dediğin gibi Balığa veya At kasılmasına bırakıyorsan bir hata vermemesi gerekiyor. İstiyorsan destek sistemlerine ulaşabilirsin. Kısa zamanda cevap veriyorlar.

liletra

Sweet Little Butterfly >-<
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
25
Başarım Puanı
22
Madalyalar
0
MmoLira
53
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
1
Merhabalar Black Desert oyuncuları,

Bu konu altına oyun için merak ettiğiniz, oyunda yaşadığınız problemleri, ACoin ve İnci yükleme ile ilgili sorularınızı, karakter açma önerileri vb kafanıza takılan soruları rahatlıkla sorabilirsiniz.
Merhaba, bir sorum var. Oyunun Karakter Stil Albümü'nü kullanmak yerine İnternetten Karakter'e Özel Stil bulabilir miyiz ?

1573

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
27d
Başarım Puanı
2
Madalyalar
0
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Oyun paketlerinden birini almam durumun da her ay giriş için para vermem gerekiyor mu? Örnek vermem gerekirse aldığım paket kapsamında oyuna giriş sürekliemi?

sametoz05

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
1s 1d
Başarım Puanı
4
Madalyalar
0
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Black Desert'ı kurdum. Güncellemelerini vs. Yaptım karakter oluşturduktan sonra sunucu seçip Oyuna girdikten sonra gelen Black Desert Remastered Yükleme ekranında yükleme ilerlerken hiçbir hata/uyarı vermeden oyundan atıyor. Sistem gereksinimlerim Steam ve Oyunun kendi sitesinde belirtilen gereksinimleri karşılıyor. Ayarlardan bazı ayarları kapatıp açmama hatta en düşük ayarları dahi denememe rağmen hala ısrarla oyundan atıyor. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

mod98

Level 4
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Konular
31
Reaksiyon Skoru
16
Online Süresi
2g 13s 15d
Başarım Puanı
102
Madalyalar
0
MmoLira
30
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
1
Merhaba, bir sorum var. Oyunun Karakter Stil Albümü'nü kullanmak yerine İnternetten Karakter'e Özel Stil bulabilir miyiz ?
Evet internetten beğendiğiniz özel stilleri indirip oyundaki karakterinize yükleyebilirsiniz. Detaylı video mevcut:

Black Desert Online templates yazarsanız aradığınızı bulabilirsiniz.

Oyun paketlerinden birini almam durumun da her ay giriş için para vermem gerekiyor mu? Örnek vermem gerekirse aldığım paket kapsamında oyuna giriş sürekliemi?
Hayır, oyuna tek seferlik para veriyorsunuz ve sınırsız giriş yapma hakkınız oluyor. Eğer kullanmak isterseniz "Değerli Paket" dediğimiz bir nevi premium özellik gibi bulunan sisteme aylık ödeme yapıyorsunuz.

Black Desert'ı kurdum. Güncellemelerini vs. Yaptım karakter oluşturduktan sonra sunucu seçip Oyuna girdikten sonra gelen Black Desert Remastered Yükleme ekranında yükleme ilerlerken hiçbir hata/uyarı vermeden oyundan atıyor. Sistem gereksinimlerim Steam ve Oyunun kendi sitesinde belirtilen gereksinimleri karşılıyor. Ayarlardan bazı ayarları kapatıp açmama hatta en düşük ayarları dahi denememe rağmen hala ısrarla oyundan atıyor. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Bu BDO yöneticisinin bir yorumunda Windows\System32\ klasörünün içine dosyasını indirip atarsanız sorunun çözülebileceğini yazmış.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)