Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sıkça Sorulan Sorular

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Mesajlar
34,592
Beğeniler
13,809
Yaş
31
MmoLira
935
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINWarrior Epic hakkında sıkça sorulan sorulardan bazıları:

  • Warrior Epic nedir? Warrior Epic, orijial bir fantezi evrenine yerleştirilmiş, oyuncuların tek başlarına, PvP veya oyunculardan olusan takımını kurarak Zindanlara saldırı yapabildikleri çok fazla sayıda Savaşçıların kumandasını üstleneceği bir online aksiyon RPG oyunudur.
  • Warrior Epic'i oynamanın ücreti ne kadar olacaktır? Warrior Epic mikro-işlem esaslıdır; yani indirmek için hiçbir bedel ve oynamak için hiçbir aylık ücret yoktur. Ancak, kendini daha da geliştirmek isteyenler için (iki kat daha fazla experience kazandıran iksir, özel giysiler ve çok daha fazlası gibi) çeşitli satınalma seçenekleri olacaktır. Biz oyunun başlatılmasına yaklaştıkça mikro-işlem öğelerinin tam bir listesi mevcut olacaktır.
  • Mikro-işlem oyunları, oyuncuların "satın alarak kendilerini en üst düzeye cıkarmalarına" imkan tanıyor gibi görünmektedir. Warrior Epic, adil olmayan bu kalıba mı girecek? Kesinlikle hayır! Burada True Games Interactive’de biz, mikro-işlem esaslı oyunlarda ortaya çıkan bu yaygın kavrayış yanlışlığını ortadan kaldırma arayışı içerisindeyiz. Her tür oyuncu için oynama süresini dengelemek amacıyla, double-xp iksir gibi uygunluk öğeleri satınalınabilecektir. Ancak, “tek vurusta öldüren silah” gibi hiçbir şey mikro-işlemler boyunca satın alınamayacaktır.
  • Warrior Epic’in oluşumu nasıldır? Oyuncular, eski zulüm imparatorluğunu parçalayan Birinci Dünya Savaşı’ndan 300 yıl sonra Warrior Epic’e girecekler. Tarihin kendini tekrar etmesini önlemek için, savaşçılar Sağduyu Krallığı’nı dört bölgenin kötü Efendilerinden korumalıdır. Bu bölgelerin her birinin, Birinci Dünya Savaşı’nın kıvılcımını ateşlemeye yardımcı olan kendi trajik arka planı vardır. Bu gizemlerin ortaya çıkarılması, Savaşçıların Efendileri ele geçirmesinde ve yerleşik barışlarına ve sessizliklerine yönelik tehditleri ortadan kaldırmada kritik önemde olacaktır.
  • Ruh sistemi nedir? Warrior Epic’s özel eşsiz ruh sistemi, farklılıklarından biridir. Ölüm, Warrior Epic’te sadece oyunun içine stratejinin ve yeteneğin girmesine imkan veren başlangıçtır. Savaşçıları öldürüldüğünde, oyuncular önemli kararlarla karşılaşırlar. Yeniden dirilebilirler, kendi ruh’:s güçlerini aktarabilir yada kullanabilirler.
  • Savaşçı Salonu nedir? Savaşçı Salonu, temelde oyuncu’ların korumalı yeridir. Burada, oyuncular sonraki maceralarının ve görevlerinin stratejilerini yaparlar, Salona çeşitli odalar ekleyebilir ve kişiselleştirebilirler (bu sayede savaşçılar ve yetenekleri gelişir), savaşçı ekipmanı, silahları ve daha fazlasını kapsamlı bir biçimde kişiselleştirirler. Salonların son detaylarını kısa zaman içerisinde açıklayacağız, bu yüzden lütfen beklemede kalın!
  • Bir derecelendirme sistemi olacak mı? Mutlaka! Sağduyu Krallığı en üst düzeydeki takımları ve solo oyuncuları hem görevleri hem de PvP modunda tanıyacaktır. Bu iki mod için, ayrı derecelendirmenin yanısıra farklı derecelendirme kategorileri bulunmaktadır. PvP ve görevlerdeki derecelendirme sistemleri, yakında tüm detayları ile tartışılacaktır.
  • Beta testi girişleri ne zaman açılacak? Kapalı beta testi girişleri halen gerçekleşiyor! Giriş yapmak için lütfen burayı tıklayınız ve Sağduyu Krallığı için savaşacak ilk savaşçılardan biri olun. Warrior Epic ne zaman başlayacak? Warrior Epic, Nisan 2009’da başlayacak. Sizi de orada görmeyi umuyoruz!
 
Üst