Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sıkça Sorulan Sorular

admin

Administrator
Site Yetkilisi
Admin
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,477
Mesajlar
34,741
Reaksiyon Skoru
14,170
Başarım Puanı
825
Yaş
31
MmoLira
1,597
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
7
Ticaret - 0%
0   0   0
Warrior Epic hakkında sıkça sorulan sorulardan bazıları:

  • Warrior Epic nedir? Warrior Epic, orijial bir fantezi evrenine yerleştirilmiş, oyuncuların tek başlarına, PvP veya oyunculardan olusan takımını kurarak Zindanlara saldırı yapabildikleri çok fazla sayıda Savaşçıların kumandasını üstleneceği bir online aksiyon RPG oyunudur.
  • Warrior Epic'i oynamanın ücreti ne kadar olacaktır? Warrior Epic mikro-işlem esaslıdır; yani indirmek için hiçbir bedel ve oynamak için hiçbir aylık ücret yoktur. Ancak, kendini daha da geliştirmek isteyenler için (iki kat daha fazla experience kazandıran iksir, özel giysiler ve çok daha fazlası gibi) çeşitli satınalma seçenekleri olacaktır. Biz oyunun başlatılmasına yaklaştıkça mikro-işlem öğelerinin tam bir listesi mevcut olacaktır.
  • Mikro-işlem oyunları, oyuncuların "satın alarak kendilerini en üst düzeye cıkarmalarına" imkan tanıyor gibi görünmektedir. Warrior Epic, adil olmayan bu kalıba mı girecek? Kesinlikle hayır! Burada True Games Interactive’de biz, mikro-işlem esaslı oyunlarda ortaya çıkan bu yaygın kavrayış yanlışlığını ortadan kaldırma arayışı içerisindeyiz. Her tür oyuncu için oynama süresini dengelemek amacıyla, double-xp iksir gibi uygunluk öğeleri satınalınabilecektir. Ancak, “tek vurusta öldüren silah” gibi hiçbir şey mikro-işlemler boyunca satın alınamayacaktır.
  • Warrior Epic’in oluşumu nasıldır? Oyuncular, eski zulüm imparatorluğunu parçalayan Birinci Dünya Savaşı’ndan 300 yıl sonra Warrior Epic’e girecekler. Tarihin kendini tekrar etmesini önlemek için, savaşçılar Sağduyu Krallığı’nı dört bölgenin kötü Efendilerinden korumalıdır. Bu bölgelerin her birinin, Birinci Dünya Savaşı’nın kıvılcımını ateşlemeye yardımcı olan kendi trajik arka planı vardır. Bu gizemlerin ortaya çıkarılması, Savaşçıların Efendileri ele geçirmesinde ve yerleşik barışlarına ve sessizliklerine yönelik tehditleri ortadan kaldırmada kritik önemde olacaktır.
  • Ruh sistemi nedir? Warrior Epic’s özel eşsiz ruh sistemi, farklılıklarından biridir. Ölüm, Warrior Epic’te sadece oyunun içine stratejinin ve yeteneğin girmesine imkan veren başlangıçtır. Savaşçıları öldürüldüğünde, oyuncular önemli kararlarla karşılaşırlar. Yeniden dirilebilirler, kendi ruh’:s güçlerini aktarabilir yada kullanabilirler.
  • Savaşçı Salonu nedir? Savaşçı Salonu, temelde oyuncu’ların korumalı yeridir. Burada, oyuncular sonraki maceralarının ve görevlerinin stratejilerini yaparlar, Salona çeşitli odalar ekleyebilir ve kişiselleştirebilirler (bu sayede savaşçılar ve yetenekleri gelişir), savaşçı ekipmanı, silahları ve daha fazlasını kapsamlı bir biçimde kişiselleştirirler. Salonların son detaylarını kısa zaman içerisinde açıklayacağız, bu yüzden lütfen beklemede kalın!
  • Bir derecelendirme sistemi olacak mı? Mutlaka! Sağduyu Krallığı en üst düzeydeki takımları ve solo oyuncuları hem görevleri hem de PvP modunda tanıyacaktır. Bu iki mod için, ayrı derecelendirmenin yanısıra farklı derecelendirme kategorileri bulunmaktadır. PvP ve görevlerdeki derecelendirme sistemleri, yakında tüm detayları ile tartışılacaktır.
  • Beta testi girişleri ne zaman açılacak? Kapalı beta testi girişleri halen gerçekleşiyor! Giriş yapmak için lütfen burayı tıklayınız ve Sağduyu Krallığı için savaşacak ilk savaşçılardan biri olun. Warrior Epic ne zaman başlayacak? Warrior Epic, Nisan 2009’da başlayacak. Sizi de orada görmeyi umuyoruz!
 

des_des3

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
23 Eyl 2009
Konular
641
Mesajlar
3,105
Reaksiyon Skoru
148
Başarım Puanı
170
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Sağolun Admin'im :)
 

AgentWalter

Level 10
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Katılım
22 Şub 2010
Konular
346
Mesajlar
5,147
Reaksiyon Skoru
584
Başarım Puanı
248
Yaş
24
MmoLira
11
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler. :)
 

dleyboy

Level 1
Üye
Katılım
11 Tem 2010
Konular
1
Mesajlar
23
Reaksiyon Skoru
1
Başarım Puanı
42
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Paylaşım Güzel Teşekkürler :)
 

onurtiris

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
11 Şub 2010
Konular
293
Mesajlar
1,769
Reaksiyon Skoru
128
Başarım Puanı
150
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst