• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[Uyarı] Virüs yemek istemiyorsanız okuyun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xLinus

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
33
Reaksiyon Skoru
42
Online Süresi
5d 19h 2m
Başarım Puanı
72
MmoLira
97
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Vegas sistem bulunduğu için konu kapatıldı. Paylaşım yapılmayacak yani.
Yahu hocam Sistemlerin paylaşılmadığı forum yok yabancılar dahil türk forumları dahil bizim forumda neden böyle bi yasak var şimdi ? Hiç anlayamıyorum herkes şikayetçi paylaşılmayan forum tek bizim ki anlamadım bu işi ya. Adam (@dreamfancy ) mükemmel bi iş yapmış o kadar el emeği vermiş filese 3 5 tane vegasın sistemleri var diye paylaşamıyacak mı cidden canımız sıkılıyor bu işe. Sistemler sorunsuz bugsuzmuş bizde yararlanmak, faydalanmak istiyoruz " Bilgi Paylaştıkça Güçlenir " Diye boşuna yazmıyor millet paylaşırken. Ama Bi adamın sistemi var diye " hemen silelim linkleri konuyu kapatalım " mantığı kalkmalı artık bence. Vegas da biliyor tüm sistemleri warez işte Bi izin çıksın da paylaşılsın yeter artık.
Not; 2 3 gündür yeni kurallar getireceğinizi okudumda ( vegas ile ilgili sanırım ) yazayım dedim yinede.
Teşekkürler,
@JusiFer
@admin
@lanetadam

Konu Sahibi
Konu Sahibi
dreamfancy

dreamfancy

Level 10
Site Yetkilisi
Yönetici
Konular
472
Reaksiyon Skoru
2,023
Online Süresi
16d 20h 1m
Başarım Puanı
280
MmoLira
373
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ben teşekkür ederim, günceldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)