• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[Uyarı] Virüs yemek istemiyorsanız okuyun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamfancy

Level 10
Site Yetkilisi
Yönetici
Konular
471
Reaksiyon Skoru
2,016
Online Süresi
16d 19h 48m
Başarım Puanı
280
MmoLira
374
DevLira
-210
En İyi Cevap Puanı
0

Uygulamayı İndir! Ücretsiz Netflix, Blu Tv, Spotify veya Google Play Bakiyesi Kazan! ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Açıklama
Son zamanlarda metin2 hileleri kategorisinde ticaret hilesi, item yang hilesi, bar hilesi gibi saçma sapan şeyler paylaşılmaya başladı. Öncelikle ticaret hilesi yada yang hilesi diye birşey asla yoktur. Bu cahilleri kandırmak ve size virüs atmak isteyenlerin uydurduğu harikulade yalanlarla dolu bir yöntemdir. Öncelikle indirdiğiniz dosyayı sitesine yükleyiniz. Eğer 5'den fazla virüs sonucu gösteriyorsa o dosyayı kullanmayınız çünkü bilgisayarınız için güven teşkil etmeyecektir.

Sıkça Sorulan Sorular
İlk defa hile indiriyorum ne yapmalıyım?: Deneyim adminlerimizin ve forum görevlilerimizin onayladığı hileleri indiriniz. Bu şekilde asla zarar görmeyeceksiniz. Ayrıca burada olan sabitteki konular dışında mümkünse asla hile indirmeyin.
Bilgilerim çalındı ne yapmalıyım?: En yakın bilişim suçlarıyla mücadele şubesine başvurarak yada polise giderek durumu anlatın ve şikayette bulunun. Çünkü ülkemizde artık sanal hırsızlık normal birşey olarak görülüyor ve buna göre cezai işlem uyguluyor veya sizleri yönlendirebiliyorlar. Eğer uğradığınız zarar büyükse kendinize iyi bir avukat bularak yüklü miktarda tazminat alma hakkına bile sahip olabiliyorsunuz.

Keylogger yedim ne yapmalıyım?: Hemen programını indirin. Bilgisayarınızı güzelce tarayın. Eğer zararınız büyükse bilgisayarınızı kapatıp sakın dokunmayın. En yakın bilişim suçlarıyla mücadele şubesine başvurarak yada polise giderek durumu anlatın ve şikayette bulunun. Çünkü ülkemizde artık sanal hırsızlık normal birşey olarak görülüyor ve buna göre cezai işlem uyguluyor veya sizleri yönlendirebiliyorlar. Eğer uğradığınız zarar büyükse kendinize iyi bir avukat bularak yüklü miktarda tazminat alma hakkına bile sahip olabiliyorsunuz.

Bilgisayarımda virüs olduğunu düşünüyorum ne yapmalıyım?: Bilgisayarınızda virüs olduğunu düşünüyorsanız programını indirin. Avast antivirüs dünyaca bir numara seçilmiş bir marka antivirüs olup en güncel virüslere karşı bilgisayarınızı korumanıza olanak sağlar.

Virustotal Taraması
İndirdiğiniz dosyaları her zaman virüs total taraması yapmanız güvenliğiniz açısından şarttır. Eğer adminlerin kontrol etmediği bir dosyayı hileyi indirmek istiyorsanız mutlaka virüstotal taramasını yapmalısınız. Ama virüstotal taraması nasıl yapılır? Diyorsanız sizlere resimlerle anlatalım.

Son düzenleme:

Celeronn11

Hello System Admin
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Konular
1,143
Reaksiyon Skoru
1,392
Online Süresi
110d 8h 8m
Başarım Puanı
310
MmoLira
176
DevLira
47
En İyi Cevap Puanı
8
Tesekkürler

Nirvana ^

All eyez on me
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Konular
2,745
Reaksiyon Skoru
3,284
Online Süresi
67d 12h 35m
Başarım Puanı
410
MmoLira
171
DevLira
14
En İyi Cevap Puanı
32
Eline sağlık, baya yararlı ve detaylı bir konu olmuş. :)

xLinus

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
33
Reaksiyon Skoru
42
Online Süresi
5d 19h 2m
Başarım Puanı
72
MmoLira
97
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
@dreamfancy
Hocam konu ile alakasız ama size mesaj atmadığım yer kalmadı dönmüyorsunuz :( Facebook adresinize yazdım özelden mesaj attım konu altına yazmıştım Youtube ye yazdım şu filesinizi ne zaman paylaşıcaksınız ya lütfen cevap verin kaç gündür bekliyorum.
Dreamfancy Çıldırdı - Geliştirilmiş Martysama

Nirvana ^

All eyez on me
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Konular
2,745
Reaksiyon Skoru
3,284
Online Süresi
67d 12h 35m
Başarım Puanı
410
MmoLira
171
DevLira
14
En İyi Cevap Puanı
32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)