Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Aberas - Çevreler

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Mesajlar
34,594
Beğeniler
13,820
Yaş
31
MmoLira
947
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN"Aberalar Yeniden Doğdu!" balıkçılar sahile seslendiler. “Biz Affedildik! Maraendee’ye Övgüler Yapılsın!” Fakat dört yüzyıl önce söylenen ve artık sadece çöken bir tapınak duvarında tahrip olmuş gümüş harflerde hatırlanan bu neşeli kelimeler, sonunda sığ olduğunu ortaya koydu. Aberalar’ın batmış toprağı bir müddet Abaecian denizinin derin sularından geri geldi, sürgüne gönderilen Sumanti Kabilesi, deniz tanrıçası Maraendee’nin çocukları affedilmedi.
Açgözlülük sonlarını getirdi; açgözlülük ve eli açık Maraendee’nin sundukları için saygı göstermemek. Sumantiler, ondan teklif edilenden daha fazlasını aldılar; bu nedenle Aberalar’dan ödeme olarak, yuvaya çağırdıkları toprağı alarak, mavi sularında yuttular. Utanç içindeki Sumanti, Aberalar’ı mahveden kader günü yeniden ortaya çıkıncaya kadar evsiz ve tövbekar olarak gezindi.
Bölünen Sumanti geri geldiğinde, bağışlama ve kurtuluş bekleyen "Affedildik!" nakaratı geldi. Fakat gür ormanlar gitmişti; geniş vadiler gitmişti; ve cömert sular da gitmişti. Çünkü aslında.. Maraendee gitmişti. Kaçtı mı? Öldü mü? Peygamberler dahi böyle olmadığını bilir. Fakat artık iradesiyle çepeçevre sarılmayan Aberalar, yıkıma uğramış, tanrısız bir atık toprağı olarak yeniden ortaya çıktı. İnançları sarsılan Sumantiler, yine de geri dönerek, bir imparatorluğu yeniden inşa etme rüyalarıyla ıslak molozu ayrıştırdılar. Fakat eksikliği hissedilen Tanrıçalarının bıraktığı boşluğu doldurmayı vadeden sihir ve bilim atılımlarına rağmen, Aberalar’ı yeniden sömürgeleştirme teşebbüsleri sonuçsuz kaldı, ve Sumanti ile Maraendee Kültleri artık hatıradan biraz daha fazlası.
Fakat zaman değişiyor ve yaralar sarılıyor: balta girmemiş ormanda artık iki kat daha fazla yıkıma uğramış Abera var. Medeniyet, yavaş yavaş geri dönerek, tahribata uğrayan topraklara karışık duygularla tecavüz etti. Daha yeni – daha az – Tanrı, unutulan imparatorluk için savaşarak, İnsan denilen pençelerle güç mücadelesi verdi. Güneyde Sağduyu yer alıyor, yıllar süren mücadele sonrasında istikrarlı bir ticaret yolu için ümitsizce arayış içerisinde olan, zayıflamış İttifak için parıldayan bir düzen ve ümit ışığı. Fakat Kuzeylilerin saldırıları, toprakları tahrip eder ve garip yaratıklar sınırlarında avlanır. Ve karmaşa ve kavga dünyasının içine yeni bir tehdit girer, çünkü balıkçılar artık zevk için bağırmak istememekte, fakat dehşet içinde fısıldamaktadırlar:"Maraendee geri döndü ...".
 
Üst