Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Savaşçı Salonu

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,433
Mesajlar
34,593
Beğeniler
13,818
Yaş
31
MmoLira
946
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINSağduyu Krallığı'na barışın yeniden getirilmesi için mücadele eden savaşçılara konaklamaları ve kişiselleştirmeleri için özenle hazırlanmış Salonlar verilir. Kale-benzeri mimari yapı, Sağduyu boyunca yapılacak yürekli yolculuklarda gerekebilecek her şeyi içine alıyor. Salondaki çeşitli kanatlar, daha fazla gelişmek için yeni odalar kurmak ve genişleme seçenekleri ile hizmet ediyor.​
Savaşçı Salonu sizin dayanak noktanız. Burada sonraki maceralarınızın ve görevlerinizin stratejilerini oluşturacak ve Salondaki çeşitli odaları kişiselleştireceksiniz (bu da savaşçıların ve yeteneklerin gelişmesiyle sonuçlanacak), savaşçınızın ekipmanını, silahlarını ve daha fazlasını kapsamlı bir biçimde kişiselleştireceksiniz.

Savaşçı Salonunun Ana Bölümeleri


Barakalar:

Burası her türden, yetenekten ve yerden çeşitli savaşçıların, bir salon sahibi tarafından işe alınma ümidiyle birarada toplandıkları yerdir. Salon efendileri, bu savaşçıları işe almak için özel güçlerini ve uzmanlıklarını değerlendirebilecekler. Burası aynı zamanda Salon Efendilerinin kendi savaşçılarını kişiselleştirdikleri ve onlara Sağduyu'nun sunması gereken en iyi silahları ve zırhları verdiği bir yerdir.

Tapınak:

Ölen savaşçılar, Salon Tapınağında ruhlar olarak toplanırlar. Burada, Salon efendileri ruhların kaderi hakkında karar verebilir. Esrarlı güçleri bulunan kutsal bir oda olarak saygı gören Tapınak, düşmanların ulaşma tehlikesine karşı, özellikle Salon sahibine bağlı olan sihirli güçlerle çok iyi gizlenmiştir.

Atölye:

İşe alınan savaşçılar için bir eğitim sahası görevi gören Atölye bölmesi, belirli yeteneklerin gücünü ve isabetliliğini artırmak için yükseltilebilir ve seviyesi arttırılabilir. Burada Salon efendileri, Atölye bölmesindeki çeşitli odalara ekipman ve sanat eserleri temin etmek suretiyle kendi savaşçılarını eğitebilir. Bu aynı zamanda Salon yapımının büyük bölümünün gerçekleştiği yerdir. Atölye, efendilerin özel bir amaca hizmet vermek üzere daha fazla oda yapabildikleri, sonunda da savaşçıların sayısını artırabilecekleri ve bunları geliştirebilecekleri yerdir.
Ödül Odası:

Bu yoğun biçimde korunan oda, görevlerden ve Kral'dan gelen tüm başarılar ve ödüller için bir kütüphanedir. Burada efendiler, özel görevlerden elde ettikleri ödülleri toplayabilir ve bir sonraki görevleri için ne yapmaları gerektiğini öğrenebilirler. Bu oda aynı zamanda Salon sahibi ’s profil sayfasında herkese açık şekilde gösterilebilir. Kraldan verilen ödüller, sadece değerli metalden yapılmış altın gözlükler değil. Bunlar aynı zamanda savaşçı istatistiklerini ve gücünü artıracak sihirli gelişimlerdir.
Savaş Odası:

Savaş odası, tüm dünyadan salon efendilerinin biraraya geldiği ve sonraki maceralarını planladıkları yerdir. Strateji, Warrior Epic'te başarının esas kısmıdır, ve Savaş Odası stratejinin ayarlandığı yerdir. Bu oda aynı zamanda müttefik Salon efendileri için ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle efendiler, müttefiklerini kendi görkemli yerlerinde karşılamak için sadece prestijin satınalabileceği en iyi eşyaları kullanma eğilimindedirler.

 
Üst