Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ruh Sistemi

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,434
Mesajlar
34,595
Beğeniler
13,823
Yaş
31
MmoLira
960
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINRuhlar Warrior Epic’in benzersiz bir özelliğidir, savaşçının ölümü stratejide ve oyunda yeni bir safhanın başlangıcı olmaktadır. Savaşçı bir macera sırasında öldüğünde, ruh formuna dönüşmekte ve salonunuzdaki tapınakta oturmaktadır. Ruh, yaşayan savaşçılar tarafından izleyen maceralarda davet edilebilmekte ve düşmanlarınıza karşı tahrip edici saldırılarda bulunabilmekte veya ruh ekipmanınıza özel güçler vermek üzere bağlanabilmektedir. Savaşçının sınıfı ve savaşçının öldüğündeki seviyesi ruhun yetkinliklerini etkilemektedir. Ruhlar yeniden canlandırılabilmektedir.
Oyuncunun kendi savaşçılarından biriktirdiği savaşçı ruhlarına ek olarak, oyunda canavar ruhlar da bulunmaktadır. Bu canavar ruhlar savaşçı feda etmeden ekipmanlarınızın bir üst seviyeye yükseltilmesine yardımcı olmaktadır.
Savaşçılar ve canavar Ruhlar oyuncunun Salonundaki tapınakta bulunur. Tapınakta ölülerin ruhları barınır ve Hall Lordları tarafından serbest kaldıklarında görülebilmektedir; burası aynı zamanda ruhların oyuncu tarafından diriltildiği yerdir. Ruhlar bir zamanlayıcıya bağlı değildir; bir başka deyişle yok olmazlar ve oyuncular istedikleri sürece ruhlarını tutabilir. Ancak, oyuncu ruhu bir silaha veya diğer bir ekipmanın içine sokmaya karar verdiğinde bu eylem geri alınamaz. Bu kurban söz konusu öğenin seviyesinin kalıcı olarak yükseltilmesini sağlar. Hall Lordları akıllı seçim yapmalı!
 
Üst