Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Pit Fighter - Karakter Sınıfları

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,433
Mesajlar
34,589
Beğeniler
13,806
Yaş
31
MmoLira
929
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINPit Fighterları en güçlü meydan savaşçılarıdır. İki farklı bölgeden selam vererek, her biri kavganın farklı alanlarında uzmanlaşır. İkisi uygulamada farklılık gösterse de her ikisi de, kendi ustalarının öğrettiği temel taktiklerde ustalar. Sürüden ayrılan hedefler, sadece Pit Fighter'ın meydan sallamalarının saf gücünün hakimiyeti altındadır. Bunlar, AoE meydan kavgası vuruşlarında becerilere imkan veren elden-ele dövüşün uzmanlarıdır. İçgüdüleri, yenilecek duruma düştüklerinde tehlikeden kaçarken düşmanları hızla bertaraf etmektir. Pit Fighterlarının kullandığı silahları ve itemleri ‘Ustalıkla’ benimseme becerisi vardır. Bu beceri, Pit Fighterlarının, Sağduyu Krallığı’ndaki başka herhangi silaha özel olan silahları değiştirmiş olmalarına imkan tanır.
Outcast - Outcast Pit Fighterları, Kuzeyin sert Vahşiliğinden geliyor. Kasabalardan, şehirlerden yada başka bir medeniyet biçiminden uzakta, bu bölgeden dışlanmaları, tek başlarına dövüşmelerine sebeb olur, ve sonuç olarak hayatta kalma taktiklerinde oldukça beceri kazanmışlar, bu da kendilerini mükemmel bir tank sınıfı haline getirmiştir.
Berserker - Berserker Pit Fighterları, Searing Plains olarak bilinen dökme toprakların uzak yerlerinden gelmektedirler. İsimlerinin de ifade ettiği gibi, bu Savaşçıların itici gücü kuru kızgınlıktır; bu da Berserker enerjilerini düşmanları unutulmaya mahkum ederek yok etmeye yöneltmelerine imkan verir. Büyükbaş hayvan kütleleriyle mücadele etmede mükemmelliğe ulaşırlar ve özellikle de elden-ele AoE saldırılarında ölümcüldürler.
 
Üst